RFS centīsies apliecināt savu favorītu statusu pret SK Babīte/Dinamo

11:37 18. maijs, 2017

RFS otro apli iesācis tāpat, kā pabeidza pirmo. Skaista spēle, daudz nerealizētu vārtu gūšanas momentu un vārtu zaudējums pēc standartsituācijas izspēles. Nākamā iespēja RFS komandai un treneriem reabilitēties būs sestdien 20. maijā, kad plkst. 17.30 jātiekas pret kopvērtējuma tabulas pēdējās vietas īpašnieci SK Babīte/ Dinamo.

Savstarpējā pirmā apļa spēlē Piņķos izteikti  dominēja RFS. Nospiedošo pārsvaru gan neizdevās pārvērst taustāmā labumā un spēle tika pabeigta ar divām nullēm uz tablo. Kā būs sestdien?

Iepriekšējās spēlēs RFS treneru korpuss daudz eksperimentēja meklējot sastāvu, kas dos vajadzīgo rezultātu un dažbrīd laukumā atradās pat astoņi spēlētāji, kuri par savu pamatuzdevumu laukumā var saukt, ja ne vārtu gūšanu, tad momentu radīšanu noteikti. Vai iepriekšējo spēļu neveiksmes uzbrukuma noslēgumā un nupat dublieru čempionātā četrus vārtus vienā spēlē guvušais Marko Regža būs par pamatu jauniem pārsteigumiem sastāvā? To mums atklās pati spēle, bet varam būt droši, ka RFS mums sniegs aizraujošu un uzbrūkošu futbolu.

Tiekamies sestdien 20. maijā plkst. 17.30 Rīgas Hanzas vidusskolas sporta laukumā. Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs vai pie ieejas stadionā. Būs karsti!

Citi raksti