RFS centīsies atgriezties uz uzvaru takas!

14:38 23. septembris, 2018

Pirmdien RFS turpinās cīņu SynotTip futbola Virslīgas ietvaros, trīs mājas spēļu sēriju iesākot ar spēli pret FK Metta/Latvijas Universitāte. Šajā sezonā abas vienības ir tikušās trīs reizes un, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šajās spēlēs allaž pārāki izrādījās RFS.

Iepriekšējā Virslīgas kārtā FK Metta/Latvijas Universitāte pārtrūka trīs uzvarētu spēļu sērija, kad nācās atzīt FK Ventspils pārākumu. Arī RFS pēdējā spēlē atzina ventspilnieku pārākumu, neiekļūstot Latvijas Kausa finālā. Disciplinārlietu komisijas lēmums, šajā spēlē liedz piedalīties vienam no FK Metta/Latvijas Universitāte leģionāriem Kabelo Sebira. Izcietuši piešķirtās diskvalifikācijas, šajā spēlē varēs drīkstēs piedalīties Savič un Fertovs.

Šī ir RFS SynotTip futbola Virslīgas ceturtā apļa pirmā spēle, kas šai spēlei piešķir īpašu asumu. Īpaši ņemot vērā faktu, ka, ja RFS ir nolēmis nopietni pacīnīties par uzvaru čempionātā, tad ir pēdējais brīdis atgriezties uz uzvaru takas. Arī FK Metta/Latvijas Universitāte sajutusi “asins garšu” metīsies neklātienes cīņā ar FK Jelgava par sesto vietu turnīra tabulā. Nāc un atbalsti savu komandu pirmdien, 24. septembrī, plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā! Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Tiekamies stadionā!

Citi raksti