RFS centīsies noslēgt turnīra otro apli ar uzvaru pret FK Ventspils!

08:44 14. jūnijs, 2019

Jau šo sestdien Optibet futbola Virslīgas 17. kārtas ietvaros RFS savā laukumā uzņems viesus no Kurzemes – FK Ventspils. Seškārtējie valsts čempioni nepiedzīvo tos labākos laikus un pašlaik atrodas turnīra tabulas piektajā pozīcijā. Tiesa gan, trešā vieta ir vien pāris punktu attālumā.

RFS pret FK Ventspils vēsturiski ir klājies visnotaļ grūti un trīspadsmit aizvadītajās spēlēs Virslīgas ietvaros izcīnītas vien četras uzvaras, turklāt pēdējā uzvara izcīnīta pirms teju gada, kad Arkādijas stadionā tika uzvarēts ar trīs pret viens. Toreiz vārtus RFS labā guva uz maiņu nākušie Uldriķis (divus) un Jaudzems, savukārt viesu labā precīzs bija Bulvītis. Tagad situācija ir mainījusies un RFS vārtu guvēji vairs nav komandā, savukārt Bulvītis pārcēlies tieši uz RFS. Arī par pēdējo savstarpējo spēli RFS līdzjutējiem nav pārāk siltas atmiņas, turklāt zaudējums ar 0-2 šķietami aizsāka turpmāko neveiksmju sēriju. Pārāk optimistiska aina nepaveras arī pēdējo piecu spēļu griezumā, kur RFS ir tikai viena uzvara un divi neizšķirti. Taisnības labad gan jāsaka, ka arī kurzemniekiem neklājas diez ko spoži un neskatoties uz uzvarām pēdējās divās spēlēs (pret BFC Daugavpils un Riga FC), iepriekšējās trijās izcīnīti vien divi punkti. Statistika gan laukumā nedodas un to, kā komandas izskatīsies laukumā, rādīs vien laiks.

RFS fiziskās sagatavotības trenera Oļega Semjonova komentārs pirms spēles: "Spēle pret FK Ventspils mums ir viena no principiālākajām, jo pret šo komandu mums ir ļoti vāja statistika. Ja nekļūdos, tad pēdējos divos gados esam uzvarējuši tikai reizi. Spēlei gatavojāmies bez četriem pamatsastāva spēlētājiem, kuri bija aizņemti ar izlasi un komandai pievienojās tikai divas dienas pirms spēles. Tagad mūsu galvenais uzdevums ir sagatavot šos spēlētājus. Ar pārējo komandu labi pastrādājām šajā pauzē un viņi ir pilnībā gatavi spēlei."

Tiekamies sestdien, 15. jūnijā plkst. 16.10 NSB Arkādija laukumā. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti