RFS dodas pēc ceturtās uzvaras.

10:02 4. aprīlis, 2019

Aprīli RFS uzsāks ar trīs spēļu izbraukuma sēriju. Pirmā viesošanās jau šo piektdien, kad Hanzas vidusskolas stadionā Optibet futbola Virslīgas ceturtās kārtas ietvaros tiksimies ar FK Metta.

RFS izcīnījusi trīs uzvaras trijās spēlēs un ar vārtu attiecību 7-3 nonākusi turnīra tabulas vienvadībā, savukārt FK Metta šajā sezonā vēl nav izjutusi uzvaras garšu, piedzīvojot trīs zaudējumus ar vārtu attiecību 1-5, attiecīgi esot pašā tabulas apakšā. Vai tas nozīmē, ka uzvarētājs varam paziņot jau pirms spēles? Lai gan piedzīvoti trīs zaudējumi, atsevišķos spēles nogriežņos parādītā spēle ir atzīstama un ne visi rezultāti objektīvi ataino spēles gaitu, turklāt jau iepriekšējās sezonās FK Metta savā laukumā ir spējusi sagādāt ne vienu vien pārsteigumu.

Sastāvu izvēles ziņā diez vai no abu klubu treneru korpusiem sagaidīsim kādas būtiskas revolūcijas, tajā pašā laikā jāņem vērā, ka iepriekšējās kārtās nav pagājušas bez traumām un RFS nav izņēmums. Ja Bulvītis nebija pieejams jau iepriekšējā kārtā pret FK Jelgava, tad šajā un vēl dažās tuvākajās spēlēs palīdzēt nevarēs arī Marusych. Tas nozīmē, ka pie iespējas visticamāk kāds, kurš šajā sezonā vēl nav spēlējis. Cik zināms, tad līdzīgā situācijā ir arī FK Metta, kura jau iepriekšējā kārtā nespēlēja savā optimālajā sastāvā.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: “Nākamā spēle ir pienākusi ļoti ātri. Viesošanās Hanzas vidusskolas stadionā nekad nav viegla. FK Metta ir ļoti labi organizēta komanda un mājas spēlēs viņi lieliski prot izmantot visas savas priekšrocības un apkārtējo vidi. Mēs ļoti respektējam šo komandu un esam pilnībā koncentrējušies šai spēlei. Viņu jaunie spēlētāji spēlē ar lielu enerģiju un entuziasmu ar ko ir grūti sacensties. Mūsu gatavošanās norit labi. Mēs gatavojam savu plānu un idejas, ko vēlamies realizēt šajā spēlē. Šajā turnīra fāzē katra spēle var noritēt divos veidos un katrs iegūtais punkts ir īpaši vērtīgs. Pēc pēdējās spēles mums ir daži triecieni, bet gatavošanās norit labi un ar cerībām gaidām piektdienas vakaru!”

Tiekamies piektdien, 5. aprīlī plkst. 19:00 Hanzas vidusskolas futbola laukumā! Tu un es par RFS!

Citi raksti