RFS dodas pēc septītās uzvaras septiņās spēlēs!

12:26 28. jūnijs, 2018

Piektdien SynotTip futbola Virslīgas 13. kārtas ietvaros RFS savā laukumā aizvadīs spēli pret vienu no Latvijas futbola smagsvariem - FK Ventspils. Saistībā ar pārtraukumu Virslīgas kalendārā kausa izcīņas un eirokausu dēļ, nākamā RFS mājas spēle paredzēta tikai augusta vidū, kas vēl vairāk pasvītro faktu, ka šo spēli garām laist nedrīkst!

Jau iepriekš rakstīju, ka FK Ventspils ir klubs ar visaugstākajiem mērķiem un, lai gan pēdējās četrās cīņās izcīnīta tikai viena uzvara, nekas nav mainījies. Ja FK Ventspils savu pēdējo uzvaru ir izcīnījis pirms vairāk kā mēneša, tad RFS viesus no Kurzemes uzņems ar sešu uzvaru sēriju. Vai būs septītā? Pirms nepilnas nedēļas sākās vasaras pāreju periods un ar domu par eirokausiem arī FK Ventspils ir piesaistījis papildspēkus divu nominālu aizsargu un pussarga pozīcijā. Interesanti, kādu iespaidu tas atstās uz Vukičevič pamatsastāva izvēli. Vai Koļesovs pēc divu spēļu diskvalifikācijas atgriezīsies pamatsastāvā? Abās komandās sastāvus noteikti ietekmēs arī traumas, piemēram, RFS traumēto sarakstā joprojām ir Kazačoks. Tāpat arī nav skaidrības par Kļuškina un Sorokina spēju piedalīties šajā mačā. Treneriem būs par ko palauzīt galvas.

Iepriekšējais mačs pret ventspilniekiem bija pirmais, ko RFS aizvadīja uz dabīgā laukuma seguma šajā sezonā, tāpat arī tas bija pirmais, kurā RFS spēlēja ar trim centra aizsargiem. Ļoti ticami, ka arī šoreiz Dambrauskas izšķirsies par šādu taktisko zīmējumu. Ventspilī spēle aizritēja nemitīgā cīņā par iniciatīvu, ko, nereti pavadīja arī kļūdas piespēlēs. Tagad komandas ir ieskrējušās un varam būt droši, ka mūs sagaida krietni kvalitatīvāks futbols.

Vai RFS spēs izcīnīt septīto uzvaru pēc kārtas un vēl vairāk nostiprināties turnīra tabulas līderpozīcijā? Tiekamies piektdien, 29. maijā plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā!  Papildus futbolam būs daudz citu interesantu aktivitāšu un pārsteigumu, tāpēc noteikti apsveriet iespēju uz spēli ierasties agrāk. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Tiekamies stadionā!

Citi raksti