RFS dodas uz Jūrmalu!

11:54 27. oktobris, 2018

Latvijas Kausa ieguvējs šajā sezonā ir noskaidrots, bet intriga par SynotTip futbola Virslīgas čempiona titulu joprojām ir “dzīva”. Līdz sezonas beigām atlikušas tikai trīs spēles un arī RFS joprojām ir vismaz teorētiskas iespējas kļūt par čempioniem. Tiesa gan, nu jau vairs ne viss ir atkarīgs no pašiem.

Šajā, 26. kārtā RFS dosies uz Jūrmalu, kur spēkosies ar vietējo FK Spartaks Jūrmala. Pretiniekiem motivācija šai spēlei nebūs tālu jāmeklē. Šī spēle lielā mērā var ietekmēt, to, vai nākamajā sezonā klubs startēs, vai nestartēs eirokausos. Jāatzīmē arī, ka pret jūrmalniekiem RFS šajā sezonā ir negatīva bilance. Interesanti, ka savstarpējās spēlēs šosezon vienmēr uzvarējuši viesi. Vai tā būs arī šoreiz?

Iepriekšējā kārtā FK Spartaks Jūrmala tikās ar FK Ventspils. Spēle, kurā 89. minūtē panākto izlīdzinājumu nedaudz aizēnoja Vardanjana otrā dzeltenā kartīte un tam sekojošais noraidījums, kas nozīmē tikai to, ka viņš spēlē pret RFS piedalīties nevarēs. Savukārt RFS problēmu ar diskvalificētiem spēlētājiem šajā spēlē nav, bet uz jautājuma zīmes joprojām ir Kļuškina iespējamā dalība spēlē. Spēlē pret FK Valmiera Glass ViA vieta laukumā atradās arī debitantam Maksimam Toņiševam. Vai savu otro reizi galvenās komandas sastāvā talantīgais jaunietis piedzīvos jau šajā spēlē? Ko RFS treneris būs sarūpējis šoreiz? To redzēsim laukumā!

Tiekamies svētdien, 28. oktobrī plkst. 13:00 Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka”! Tu un Es par RFS!

Citi raksti