RFS dodas uz Sloku pēc trīs punktiem!

09:25 28. jūnijs, 2019

Sestdien RFS dosies uz Sloku, lai Optibet futbola Virslīgas divdesmitās kārtas ietvaros tiktos ar otrā apļa labāko komandu – FK Spartaks Jūrmala. Jūrmalnieki šajā sezonā piedzīvojuši brīnumainas pārvērtības un pēc pilnīgas katastrofas pirmajā aplī sekoja vairāku uzvaru sērija un labākās komandas gods otrajā aplī. RFS savukārt pretēja situācija – ja pirmajā aplī tā pilnībā dominēja, tad turpinājumā punkti tik raiti nekrājās.

Īsajā savstarpējo spēļu vēsturē mazliet labāk veicies jūrmalniekiem, kas pratuši uzvarēt septiņas no četrpadsmit savstarpējām spēlēm. Tālu gan neatpaliek arī RFS un pretī var likt sešas uzvaras. Šogad, gan labāk ir veicies RFS. Pirmajā spēlē Kauguros, kompensācijas laika pēdējā minūtē uzvaras vārtus RFS labā guva Zjuzins, panākot 3-2 RFS labā, savukārt atbildes spēlē RTU stadionā vārti tā arī netika gūti un spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Interesanti, ka 2018. gada sezonā četrās savstarpējās tikšanās reizēs allaž pārāki bija viesi. Vai mājinieku lāsts turpināsies?.

Mājiniekiem šajā spēlē nāksies iztikt bez senegālieša Barry Aly, kurš spēlē pret FK Ventspils bija spiests pamest laukumu priekšlaicīgi pēc divu dzelteno kartīšu saņemšanas. Zavettieri nāksies iztikt arī bez šajā sezonā piecus vārtus guvušā Richlord Ennin, kurš devies pārbaudē uz Krievijas premjerlīgas klubu FK Rostov, Nebūs arī Vitālijs Rečickis, kurš pārcēlies uz FK Jelgava, tāpat arī nav skaidra Smirnova iespējamā atrašanās laukumā sestdien. Spēlē pret Riga FC viņš guva savainojumu un nu viņa galvu rotā četras šuves. Jūrmalnieku rindās ir arī labas ziņas, jo atkal doties laukumā gatavs ir FK Spartaks Jūrmala ģenerāldirektors Edgars Gauračs. RFS savukārt nāksies iztikt bez diskvalificētā Šimkovič, toties pastāv liela iespēja, ka vismaz daļa no jaunpienācējiem varēs ņemt dalību šajā spēlē (raksta tapšanas brīdī oficiāli LFF ir apstiprinājis vien Andrija Kaluderovič pāreju). Sestdienas pretinieki risinot arī savstarpējo darījumu pāreju jautājumā, tā kā tuvākajā laikā dzirdēsim jaunumus arī šajā jautājumā.

Pēdējās piecās spēlēs RFS uzvaras mijušās ar zaudējumiem un tikai pateicoties konkurentu neveiksmēm izdevies nepalaist Riga FC turnīra tabulā pārāk tālu. Mierinājumam gan var minēt, ka komandas sniegums ir krietni uzlabojies un, lai gan realizācija jūtami klibo, bīstami momenti tiek radīti viens pēc otra. FK Spartaks Jūrmala pēc piecu uzvarētu spēļu sērijas, piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu Riga FC ar 1:6 un pēdējā spēlē, iespējams, nepelnīti tika pie punkta iepriekšējā spēlē pret FK Ventspils, tas gan var arī neko nenozīmēt, jo katra spēle sākas pie rezultāta 0-0.

Tiekamies sestdien, 29. jūnijā plkst. 17:00 Slokas stadionā! Tu un Es par RFS!

Citi raksti