RFS dodas uz Zemgali!

09:25 11. maijs, 2019

Trīs spēlēs pēc kārtas RFS ir zaudējis punktus, bet pavisam drīz būs iespēja to labot. Svētdien Optibet futbola Virslīgas 12. kārtas ietvaros RFS pirmo reizi dodas uz FK Jelgava jauno sporta bāzi, kas vienlaikus visticamāk būs arī pēdējā galvenās komandas spēle šajā laukumā šosezon.

RFS pēdējās spēlēs allaž nācies iztikt bez kāda no pamatsastāva futbolistiem. Šī būs pirmā spēle pēc ilgāka pārtraukuma, kad nav neviena diskvalificētā spēlētāja. Ar cerībām tiek gaidīta arī iespējamā Isajeva un Savaļnieka atgriešanās sastāvā, tādējādi, izņemot Zjuzinu, ierindā būtu visi labākie. Arī FK Jelgava visas sezonas garumā nākas sadzīvot ar vairāku vadošo futbolistu iztrūkumu un izņēmums nav arī šī spēle, kad papildus savainoto pulkam spēli diskvalifikācijas dēļ jāizlaiž arī vienam no līderiem viduslīnijā – Indrānam.

Šīs sezonas pirmajā tikšanās reizē RFS turpināja iepriekšējās sezonas dominanci pār FK Jelgava un četru uzvaru un vārtu attiecību 10-0 papildināja ar 2-1 uzvaru RTU stadionā. Vai šādu dominanci izdosies turpināt?

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: “Pēdējā spēle bija sarūgtinājums jebkuram klubā. Mēs zinām, ka varam spēlēt labāk. Spēles palido ātri un mums ir maz laika skumt, vai just žēlumu pret sevi. Labākais risinājums visām problēmām ir nākamā spēle. Mums jāiet laukumā un jāizrāda pretestība, jātic un jāuzticas viens otram. Pēdējā spēlē mūsu sastāva izvēli ietekmēja nelielas traumas un tādējādi pie iespējas tika spēlētāji, kuri nespēlēja pārāk daudz sezonas sākumā. Es esmu pārliecināts, ka tam būs pienesums nākotnē, jo mums būs vairāk spēlētāju ar spēļu praksi un gatavi palīdzēt, kad tas būs nepieciešams. Svētdien tiekamies ar FK Jelgava. Šī komanda balstās uz raksturu un cīņas garu. Mums tas ir jāsaprot, jābūt mierīgiem un nosvērtiem. Mēs nevaram gaidīt uzvaru pirmajās spēles minūtēs, tāpēc jāspēlē ar pārliecību un jāsaglabā koncentrēšanās visas spēles garumā. Sezona ir liels izaicinājums visām komandām un visām sezonas laikā ir gan kāpumi, gan kritumi. Svarīgākā lieta ir uz to reaģēt pozitīvā veidā un mums būs pozitīva reakcija!

Tiekamies svētdien, 12. maijā plkst. 16:00 FK Jelgava sporta bāzē. Tu un Es par RFS!

Citi raksti