RFS izcīna piekto uzvaru pēc kārtas!

10:43 17. jūnijs, 2018

Karstā sestdienas pēcpusdienā SynotTip futbola Virslīgas ietvaros Arkādijas stadionā tika aizvadīta vienpadsmitās kārtas spēle starp RFS un Valmiera Glass ViA vienībām. Acīmredzot labais laiks un paralēli notiekošais Pasaules kauss šoreiz neļāva līdz galam piepildīt stadiona tribīnes un pēc protokola spēli vērot ieradās 200 skatītāji.

Traumas un izlašu pauze acīmredzami atstāja iespaidu uz sastāviem un RFS pamatsastāvā spēli uzsāka gan Uldriķis, gan Solovjovs, gan Indrāns, kas savukārt lika spēli no rezervistu soliņa sākt Isajevam un Sorokinam.

Spēle iesākās visai gausi, karstajam laikam un līdz ar to arī sausajam laukumam krietni apgrūtinot ātri un kvalitatīvi saspēlēties, ko par prioritāti bija izvirzījis RFS treneru korpuss. RFS, kā jau turnīra līderei bija acīmredzams pārsvars, bet tas nebija tik nospiedošs kā gaidīts un bīstamas situācijas veidojās reti. Pat vēl vairāk- jau 24. minūtē spēlē nācās iesaistīties Ikstenam, kad spēcīgu sitienu izdarīja Ērglis. Jau nākamajā epizodē radās pirmā reālā iespēja RFS, kad vispirms Marusych trāpīja pa vārtu stabu, atlekusī bumba nonāca pie Indrāna, kura raidījums arī atdūrās pret vārtu konstrukciju. Vēl pēc brīža Uldriķis pārtvēra bumbu, ielauzās soda laukumā un pēc kontakta ar pretinieku krita. Svilpa klusēja un Uldriķis turpināja spēlēt, spējot saglabāt bumbu un nogādāt to Marusych, kurš no lieliskas pozīcijas raidīja bumbu garām teju tukšiem vārtiem. Kas neizdevās iepriekš, tas izdevās 38. minūtē, kad beidzot pēc Shergelashvili izpildīta stūra sitiena beidzot tika atklāts rezultāts. Precīzs sitiens ar galvu padevās RFS kapteinim Dubram. 1-0. Puslaiks tā arī noslēdzās ar minimālu mājinieku pārsvaru uz rezultāta tablo.

Līdz ar otrā puslaika sākumu Dambrauskas laukumā Indrāna vietā sūtīja reaktīvo Jaudzemu, kas ļāva nedaudz atsvaidzināt un padarīt mobilāku RFS uzbrukumu. Tas arī nesa augļus un, lai gan Marusych turpināja izniekot lieliskas izdevības, spēles 70. minūtē pēc stūra sitiena bumba nonāca burzmā, Uldriķis veiksmīgi to novirzīja Solovjovam, kurš nekavējās bumbu raidīt vārtu devītniekā. 78. minūtē Bogdanovs kapitulēja trešo reizi. Jaudzems lieliski apspēlēja savu pretspēlētāju, ielauzās soda laukumā un piespēlēja Uldriķim uz vārtu priekšu, kuram atlika tikai trāpīt. 3-0. Visbeidzot spēles galarezultātu uzstādīja uz maiņu nākušais, talantīgais Marko Regža, kurš, saņēmis piespēli no Uldriķa, pietuvojās soda laukumam un ar skaistu sitienu pa zemi vārtu stūrī no apmēram 23 metriem neatstāja nekādas cerības viesu vārtsargam. 4-0 un trīs punkti turnīra tabulā.

Līdz ar šo uzvaru un FK Ventspils neveiksmi pret FK Spartaks Jūrmala, RFS nostiprinājies turnīra galvgalī un ieguvis sešu punktu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem. Nākamā RFS spēle pēc nepilnas nedēļas, kad viesosimies pie FK Spartaks Jūrmala. Tiekamies stadionā!