RFS izcīna uzvaru pār 2015. gada čempioni FK Liepāja!

19:00 24. aprīlis, 2016

Svētdien, 24. aprīlī, SynotTip futbola Virslīgas 5. kārtas ietvaros Rīgas Hanzas viduskkolas laukumā RFS izdodas izcīnīt uzvaru 1:0 (0:0) pār pagājušās sezonas čempioni FK Liepāja.

Spēles pirmajā puslaikā bija vērojams līdzvērtīgs spēku samērs un abām komandām bija iespējas izveidot sekmīgus uzbrukumus, taču vienīgo bīstamo momentu RFS vārtu priekšā izdevās izveidot vien Tomam Gucam pēc stūra sitiena, taču rīdzinieku vārtus glāba Germans Māliņš.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem bīstamiem momentiem abu komandu vārtu priekšā, taču sekmējās tikai viens – spēles 74. minūtē rezultātu atklāja RFS uzbrucējs Ņikita Ivanovs, kas pēc Ensa Njie precīzas piespēles raidīja bumbu Pāvela Doroševa sargātajos vārtos. Līdz pat spēles beigu signālam rezultāts vairs nemainījās un RFS izcīnīja uzvaru 1:0 (0:0) pār 2015. gada sezonas Virslīgas čempiones FK Liepāja, dalot 3./4. vietu turnīra kopvērtējuma tabulā ar liepājniekiem.

SynotTip futbola Virslīgas nākošā spēle paredzēta viesos 30. aprīlī Kauguru vidusskolas laukumā pret FK Spartaks Jūrmala komandu.