RFS izrauj uzvaru un sasniedz Latvijas kausa ceturtdaļfinālu

23:12 14. jūlijs, 2019

Šodien, 14. jūlijā, RFS komanda devās uz Valmieru, kur Vidzemes Olimpiskā centra stadionā tikās ar mājnieku Valmieras Glass VIA komandu. Abas komandas šīs sezonas ietvaros paguva tikties divreiz, abas reizes Optibet Virslīgā - 5. kārtas ietvaros RFS svinēja uzvaru ar 2:0 , bet 14. kārtā valmierieši izrādījās pārāki ar 1:0.

"Viensviens" Latvijas kausa spēle Vidzemes Olimpiskā centra stadionā noslēdzas ar RFS uzvaru pār mājnieci Valmieras Glass VIA. RFS komandas rindās pa vieniem vārtiem Tina Vukmanića (68 minūte) un Darko Lemajića (90+1 minūte) kontos, bet valmieriešu rindās izcēlās Ēriks Punculs (25 minūte).

Valmiera Glass VIA - RFS 1:2 (1:0)

RFS komandas sastāvs: Ikstens, Vukmaničs (maiņa - Lemajičs 86'), Malecs (maiņa - Kaluderovičs 72'), Kouadio, Bulvītis, Kļuškins, Fertovs, Kalebs (maiņa - Cigaņiks 46'), Solovjovs, Doumbija, Siņeļņikovs.

Ceturtdaļfināla pāru izloze tiek plānota 19. jūlijā, bet spēles norisināsies augustā.

Tuvākās RFS spēles:

18. jūlijs: UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtas atbildes spēle pret Olimpija Ljubljana (Daugavas stadions - plkst. 19:00). Biļešu iegāde - https://www.ekase.lv/lv/biletes/sports/fc-rfs-vs-olimpija-ljubljana
21. jūlijs: Optibet Virslīgas 22. kārtas spēle pret FK METTA (Hanzas vidusskolas stadions -  plkst. 16:00)
28. jūlijs: Optibet Virslīgas 23. kārtas spēle pret FK JELGAVA (Zemgalas Olimpiskais centrs - plkst. 18:30)