RFS jaunais treneris Vasiļenko debitē ar neizšķirtu pret FS Metta/LU

20:00 28. maijs, 2016

RFS treneru štābā debiju piedzīvoja Oļegs Vasiļenko, kas kopš ceturtdienas stājies RFS Galvenā trenera amatā.

SynotTip futbola Virslīgas 9. kārtas spēlē RFS viesos tikās ar FS Metta/LU futbolistiem. Spēles pirmajā puslaikā bumbu pārliecinoši kontorlēja RFS kreisā flanga spēlētāji Aleksejs Višņakovs un leģionārs Nika Piliev, taču līdz uzbrucējiem Ensa Njie un Darius Kazubovičius bumba reti nonāca. Taču rezultātu atklāja mājinieki, kad A. Abdullāhi (39’) no labā flanga ielauzās centra zonā un no distances precīzi raidīja bumbu pret tuvo vārtu stabu pāri vārtu līnijai, izvirzot metiešu vadībā 1:0.

Otrais puslaiks iesākās ar vēl vienu mājinieku vārtu guvumu, taču tas netika ieskaitīts fiksētās aizmugures dēļ. Dažas minūtes vēlāk RFS izdevās izlīdzināt rezultātu (1:1), kad Njie no kreisās malas centrēja bumbu soda laukumā, ļaujot Kazubovičam (51’) gūt savus pirmos vārtus SynotTip Virslīgā.

Vairāk spēles rezultāts nemainījās un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (1:0).

Nākamā RFS spēle paredzēta 12. jūnijā Arkādijas stadionā pret BFC Daugavpili.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati