RFS jaunie spēlētāji atrādās Rietumeiropas klubos!

12:06 4. maijs, 2018

Pēdējie pāris mēneši, šķiet, ka Jums ir visnotaļ saspringti. Itālijā sevi labi parādījāt, pēc tam Marko un Maksims ar U19 izlasi parādīja labu sniegumu. Kā Jums šie mēneši pagājuši? Kas varbūt ir mainījies?

M. Regža: Mainījies it kā nekas daudz nav, varbūt vienīgi pēc šī snieguma tiek pievērsta lielāka uzmanība! Man nav aģenta, tāpēc pašlaik varbūt vairāki aģenti izrāda pastiprinātu uzmanību.

M. Toņiševs: Pēdējā laikā sanācis daudz ceļot. Vispirms turnīrs Itālijā, kur labi nospēlējām, pēc tam ar Marko izlasē, vēlāk ar Raivi bijām pārbaudē Nīderlandē.

R. Ķiršs: Jā, pēdējā laikā varbūt grafiks ir nedaudz saspringtāks, bet tajā pašā laikā ir daudz patīkamu notikumu.

Esat izlaiduši arī nevienu vien treniņu un arī pirmajā virslīgas dublieru turnīra spēlē nepiedalījāties. Kāpēc tā?

M. Regža: Jā, nebiju uz treniņiem un spēli, jo tajā laikā atrados Anglijā, kur biju uz pārbaudi Anglijas premjerlīgas klubā West Bromwich Albion FC.

M.Toņiševs: Es uz spēli nebiju neliela savainojuma dēļ.

R. Ķiršs: Arī man pašlaik ir neliels savainojums, bet dažus treniņus aprīlī nācās izlaist, jo ar Maksimu bijām pārbaudē Niderlandē, klubā Cambuur.

Kurš bija šo pārbaužu iniciators? Kā tie tika izteikti?

M. Regža: Manā gadījumā piedāvājums nāca no paša West Brom. Viņi sazinājās ar RFS un klubi vienojās par datumiem, kad uz turieni došos!

M. Toņiševs: Savukārt mums ar Raivi ir aģents no Nīderlandes, kurš arī izkārtoja mums pārbaudi Nīderlandes klubā Cambuur, kas spēlē pēc spēka otrajā līgā.

Cik nopietna ir šī interese? Kādi varētu būt Tavas karjeras nākamie soļi?

M. Regža: Interese ir visnotaļ liela, komanda meklē lielu uzbrucēju ar dotībām. Pagaidām es koncentrējos tikai uz šo klubu, tāpēc citur neesmu bijis!

M. Toņiševs: ŠĪ bija jau mūsu trešā viesošanās Nīderlandē, kurai vajadzētu arī būt izšķirošai lēmuma pieņemšanā. Treneri bija apmierināti un arī aģents teica, ka ir liela varbūtība vasarā pārcelties uz Nīderlandi.

R. Ķiršs: Mūs izsauca vienu reizi, pēc tam vēl vienu reizi. Acīmredzot labi sevi parādījām un tikām uzaicināti arī trešo reizi. Vasaras pāreju periodā arī redzēsim cik nopietna šī interese ir bijusi.

 

Citi raksti