RFS lūkos atjaunot trīs punktu pārsvaru turnīra tabulā pār RIGA FC.

12:31 31. augusts, 2018

SynotTip futbola Virslīga uzņem apgriezienus un vairs nav tālu līdz ceturtā (pēdējā) apļa sākumam. Šoreiz, 1. septembrī, jeb Zinību dienā RFS dosies uz Ziemeļkurzemi, lai SynotTip futbola Virslīgas 20. kārtas ietvaros spēkotos ar vietējo FK Ventspils.

Ja jūlija beigās, uzvarot Riga FC, RFS bija iespēja panākt veselu divpadsmit punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju, tad uzvara šajā spēlē atjaunotu vien trīs punktu pārsvaru pār iepriekšminēto komandu. Ne mazāk svarīga šī spēle būs arī ventspilniekiem, jo zaudējuma gadījumā atstarpe abu komandu starpā turnīra tabulā sasniegtu deviņus punktus, turklāt RFS vēl ir spēle rezervē. Ja FK Ventspils nopietni apsver domu cīnīties par titulu, tad šī spēle ir jāuzvar.

Sākumsastāvi abām komandām ir vairāk vai mazāk sezonas gaitā izkristalizējušies un vienīgās korekcijas mēdz ieviest diskvalifikācijas, savainojumi vai taktiskās nianses. Ja RFS treneriem vismaz par diskvalificētiem spēlētājiem nav jāsatraucas, tad ar FK Ventspils ir savādāk – spēli nāksies izlaist Žuļevam, kas nozīmē, ka ārzemju spēlētāju kvotu dēļ mājiniekiem vēl vairāk samazināsies sastāva variācijas iespējas.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: FK Ventspils ir pretinieks, pret kuru ir ļoti sarežģīti spēlēt. Ļoti fiziska, labi organizēta ar ļoti ātru pārēju uzbrukumā. Jābūt ļoti pacietīgiem, lai apspēlētu tādu komandu kā šī. Mēs nedrīkstam zaudēt koncentrāciju visas spēles garumā, FK Ventspils ir daži tehniski ļoti apdāvināti spēlētāji, kuri var sodīt par vismazāko kļūdu. Mums ir jābūt organizētiem un jāseko mūsu spēles principiem, kas devuši labus rezultātus šajā sezonā. Šajā nedēļā mēs strādājām kā parasti, noskaņojums treniņos ir pozitīvs un ar tādu atmosfēru arī gaidām šo spēli. Šādas spēles, kad spēlējam pret vienu no labākajām komandām valstī, vienmēr pieprasa rādīt vislabāko formu." 

Šīs sezonas savstarpējā bilance ir par labu RFS – neizšķirts (1-1) viesos un uzvara (3-1) savā stadionā. Arkādijas stadionā uzvaru "nokārtoja" uz maiņu nākušie Uldriķis un Jaudzems. Kurš uzņemsies līdera lomu šoreiz? Tiekamies sestdien, 1. septembrī plkst. 15:00 Ventspils Olimpiskā centra stadionā. Arī šoreiz RFS fanu klubs organizē autobusu, lai kopīgi dotos uz spēli. Pievienojies un atbalsti savējos! Sīkāka informācija Facebook lapā @rfsfans

 

Citi raksti