RFS lūkos turpināt savu uzvaru sēriju!

08:56 22. jūlijs, 2018

Svētdien, pēc vairāk kā trīs nedēļu pauzes ar piecpadsmitās kārtas spēli rekonstruētajā Daugavas stadionā pret FK Metta/Latvijas Universitāte dalību SynotTip futbola Virslīgā turpinās RFS. Abas komandas jau pāris reizes tikušās šajā sezonā, abās reizēs uzvaru svinot RFS vienībai.

Ilgāki pārtraukumi čempionātos nepatīk ne līdzjutējiem, ne treneriem un pašiem spēlētājiem. RFS gan šis pārtraukums nāca tieši laikā - vairāki spēlētāji guvuši traumas un ir cerība, ka ar šo laiku pietiks, lai atgrieztos laukumā. Diemžēl, ne visi ir gatavi to darīt. Jau tagad ir skaidrs, ka ne Dubra, ne Kazačoks šajā spēlē nepiedalīsies, tāpat arī Višņakovs joprojām atgūstas no traumas. Šī būs arī pirmā spēle, kopš rezultatīvākais RFS spēlētājs Roberts Uldriķis ir pametis komandu. Nav jau tā, ka RFS sastāvā ir tikai zaudējumi. RFS šajā pāreju periodā ieguvis arī pastiprinājumu un paredzams, ka potenciāli pirmā izvēle uzbrukuma smailē varētu būt jauniegūtais 2017. gada Gruzijas čempionāta rezultatīvākais spēlētājs Irakli Sikharulidze.

RFS galvenā trenera V. Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: “Mums bija vairāk kā trīs nedēļu pauze bez Virslīgas spēlēm un ir ļoti svarīgi atgriezties šajā spēļu ritmā. Šī ir trešā spēle pret FK Metta/Latvijas Universitāte šajā sezonā un mēs šai spēlei gatavojamies ļoti nopietni, jo iepriekšējās spēles pret šo komandu bija ļoti sarežģītas. Mēs zinām cik ambicioza ir šī komanda un sagaidām ļoti grūtu spēli. Mūsu gatavošanās norit labi un strādājam pie tā, lai atgūtu to sapratni laukumā, kas bija pirms pārtraukuma. Cenšamies uzlabot sadarbību starp līnijām, lai visi vienpadsmit spēlētāji laukumā domātu vienādi visās spēles fāzēs. Šis nav viegls uzdevums, bet esam priecīgi novērot, ka visi spēlētāji ir gatavi to panākt. To arī centīsimies parādīt jaunajā Daugavas stadionā svētdien. Lūdzu pievienojieties un atbalstiet savu komandu!”

Pasaules Kauss ir beidzies, bet futbols un cīņa par Rīgu turpinās! Tiekamies svētdien, 22. jūlijā plkst. 19:00 Daugavas stadionā!