RFS meklēs trīs punktus cīņā pret FK Spartaks Jūrmala!

09:06 7. maijs, 2019

Sestdien neizdevās gūt vārtus spēlē pret FK Liepāja, bet nekas nestāv uz vietas un jau trešdien Optibet futbola Virslīgas 11. kārtas ietvaros mums būs iespēja to izdarīt spēlē pret FK Spartaks Jūrmala.

Pirmā tikšanās ar jūrmalniekiem šosezon sanāca visnotaļ dramatiska. Pēc ātri gūtiem diviem vārtiem un vēl lērums neizmantotām iespējām šķietami nomierinājāmies un FK Spartaks Jūrmala spēja atgūties, panākot neizšķirtu. RFS treneru korpusam gan bija vēl viens trumpis. Laukumā tika sūtīts Zjuzins, kurš kompensācijas laika ceturtajā minūtē guva uzvaras vārtus. Trešdien gan nāksies meklēt citus trumpjus, jo Zjuzins spēlē pret FK Liepāja guva nopietnu savainojumu. Spēli izlaist diskvalifikācijas dēļ nāksies arī Solovjovam. Ir arī labas ziņas un pēc vienas spēles izlaišanas spēlēt varēs Blagojevič. Par iztrūkumiem sastāvā runā arī FK Spartaks Jūrmala galvenais treneris Zavettieri un uzvarētajā spēlē pret FK Ventspils aizsardzības centrā nācās spēlēt Freimanim un Bērenfeldam. Kādu drāmu abas komandas skatītājiem sagadās trešdien?

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: "Trešdien mēs tiksimies ar FK Spartaks Jūrmala, kura ir viena no neparedzamākajām komandām līgā. Pēc viņu pēdējās uzvaras pret FK Ventspils, komanda būs uz viļņa un mums ir jābūt tam gataviem. Spartaks ir parādījis savu uzbrukuma potenciālu tajā spēlē gūstot četrus vārtus un mums tas ir jārespektē. Aizsardzībā mums jābūt organizētiem un jāaizsargā ceļi uz mūsu vārtiem, nedodot pretiniekiem pārāk daudz brīvības. Mēs esam nedaudz apbēdināti, ka nepaņēmām trīs punktu no Liepājas, bet ir laiks pacelt galvas un gatavoties nākamajai spēlei. Pēdējā spēlē pazaudējām dažus spēlētājus. Solovjovam jāizlaiž spēlei četru dzelteno kartīšu dēļ un Zjuzins tika pie ļoti nopietna savainojuma. Tagad ir laiks spēlētājiem, kuri līdz šim spēlējuši mazāk, iesaistīties un spēlēt vienam par otru. Mums ir solīds sastāvs un vienmēr ir labi dot iespēju kādam citam. Trešdien mēs spēlēsim tikai par uzvaru!"

Tiekamies trešdien, 8. maijā plkst. 18:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a. Ieeja bez maksas. Tu un es par RFS!

 

Citi raksti