RFS nedēļas nogalē tiekas ar FK Metta/Latvijas Universitāte

11:23 26. maijs, 2017

Šķiet, ka vēl vakar beidzās virslīgas pirmais aplis, bet šonedēļ jau otrā apļa trešā spēle. Šoreiz pret FK Metta/Latvijas Universitāte. Iepriekšējā tikšanās virslīgas ietvaros izvērtās visai spraiga. Turklāt, ne tikai laukumā, bet arī laukuma malā, kad asākā vārdu apmaiņā iesaistījās abu komandu galvenie treneri.

Šī nav vienīgā intriga šajā spēlē. Aleksandrs Starkovs savā pirmajā izlases izsaukumā sagādājis nelielu pārsteigumu, un pirmo reizi izsaukumu sagaidījuši FK Metta/Latvijas Universitāte pussargs Dāvis Indrāns un RFS uzbrucējs Roberts Uldriķis. Kā šie jaunumi iespaidos abu jauniešu spēli? Jāatzīmē arī, ka kārtējo izsaukumu izpelnījušies arī Višņakovs un Solovjovs.

Daudz jautājumi un interesanti risinājumi varētu tikt sagaidīti arī sastāva izvēlē. Vismaz RFS jautājumā noteikti. Iepriekšējā spēlē, tika pārtraukta zaudēto spēļu sērija un izcīnīti trīs punkti. Šajā spēlē malā tā arī palika Višņakovs, un tikai uz maiņu nāca Koveļ. Kā būs šoreiz? Traumas ieviesa korekcijas arī aizsardzības līnijā, kas RFS treneru korpusam liks palauzīt galvu arī šoreiz.

Jāatzīmē, ka šī ir pirmā RFS spēle savā mājas laukumā uz dabīgā zāliena šosezon. Vai tas dos priekšrocības mājiniekiem?  Vai RFS arī uz tablo parādīs, kurš ir saimnieks?

Tiekamies svētdien 28. maijā plkst. 17:00 NSB Arkādijas laukumā. Biļetes pieejamas Biļešu Servisa kasēs vai pie ieejas stadionā. Būs karsti!

Citi raksti