RFS noskaidrojusi pretiniekus Viensviens Latvijas kausa astotdaļfinālā

17:49 5. jūlijs, 2019

Šodien, 5. jūlijā, norisinājās Viensviens.lv Latvijas kauss futbolā izloze, kurā savus pretiniekus noskaidroja 16 Latvijas futbola klubi, to starp arī RFS. Kausa izloze tika uzticēta latviešu mūziķim, bundziniekam un režisoram Kasparam Rogam, sabiedrībā vairāk zināmam kā "Prāta Vētra" grupas bundziniekam. Par izlozes otro vadītāju tika izvēlēts sporta komentētājs un eksperts - Jānis Pakalns.

Kaspars Roga un Jānis Pakalns 30 minūšu tiešraidē, kurai sekot varēja lff.lv mājaslapā un futbola federācijas oficiālajos sociālajos tīklos, pastāstīja par izlozes kārtību un 1/8 fināla komandām no kurām četri 1. līgas klubi, trīs otrās līgas spēcīgākās komandas un deviņi Optibet Virslīgas klubi, kuri kausam pievienojās no trešā posma.

Optibet Virslīgā spēlējošās komandas: Riga FC, RFS, FK Ventspils, Valmieras Glass VIA, BFC Daugavpils, FK Spartaks, FS Metta, FK Jelgava, FK Liepāja
Komanda.lv pirmajā līgā spēlējošās komandas: FK Tukums 2000, JDFS Alberts, FK Smiltene, SK Super Nova
Otrājā līgā spēlējošās komandas: FC Caramba, FK Karaosta, FC Lokomotiv

ASTOTDAĻFINĀLA IZLOZES REZULTĀTI:
FK Karosta - LDz Cargo/DFA
JDFS Alberts - Caramba Rīga
FK Spartaks - BFC Daugavpils
FK Smiltene/BJSS - FK Liepāja
FK Jelgava - FK Metta
FK Tukums 2000/TSS - FK Ventspils
Valmiera Glass ViA - RFS
SK Super Nova - Riga FC

Latvijas kausa izlozes ieraksts pieejams te - ej.uz/LatvijasKausaIzloze

Astotdaļfināla spēles paredzēts aizvadīts laika posmā no 12. līdz 15. jūlijam. Spēļu norises laiki un vietas tiks paziņoti papildus. Atsevišķa izloze turpinājumā notiks gan pirms ceturtdaļfināla, gan pirms pusfināla mačiem.

Latvijas kausa finālspēle paredzēta 26. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā. 

Citi raksti