RFS nospēlējot neizšķirti pret Daugavpili, pakāpjas turnīra tabulā uz 6. vietu

20:30 12. jūnijs, 2016

Svētdien, 12. jūnijā, SynotTip futbola Virslīgas 10. kārtas spēlē RFS savā laukumā uzņēma BFC Daugavpils futbolistus. Spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Abas komandas jau iepriekš tikās SynotTip futbola Virslīgas 3. kārtā, kad, raidot bumbu savos vārtos, RFS piedzīvoja zaudējumu 0:1. Uzvara otrajā savstarpējā mača, RFS ļautu pacelties uz turnīra tabulas 4. vietu.
Pirmo bīstamo momenu daugavpiliešu vārtu priekšā izdevās izveidot pateicoties Njie un Kazubovičius saspēlei, taču pretiniekus glāba vārtu stabs. Spēles 19. minūtē Aleksejs Višņakovs pa kreiso malu izgāja vārtu priekšā, taču Kuļikovs bija savā vietā un soda laukumā neitralizēja Višņakovu. Pāris minūtes vēlāk pēc Njie piespēles bumba rikošetā nonāca Kazubovičiusam pa sitienam, taču Daugavpils vārtsargs bija savā vietā un izklupienā glāba savu komandu no vārtu zaudējuma. Lai arī spēles pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja viesi, RFS komandai bija vairāk vārtu gūšanas iespēju. Pirmais puslaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem – 0:0.
Otrajā puslaikā RFS aktīvi spēlēja pretinieku vārtu priekšā un 68. minūtē apakšējā tālajā vārtu stūrī bumbu raidīja mājinieku komandas kapteinis Igors Kozlovs, taču Nerugalam izdevās glābt vārtus. 73. minūtē Mordatenko asi nospēlēja pret Njie, kā rezultātā Kozlovs izpildīja brīvsitienu, taču līdz vārtiem bumba nenonāca. Pāris minūtes vēlāk Edgars Jermolajevs raidīja bumbu pretinieku vārtu virzienā, taču kārtējo reizi Nerugala glāba savu komandu. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Vjačeslavs Isajevs ar galvu raidīja bumbu Daugavpils vārtu virzienā, taču nesekmīgi, savukārt 89. minūtē Ņikita Ivanovs izrāvās viens pret vienu ar vārtsargu, taču uzsita daugavpilietim tieši virsū.

Arī kompensācijas laikā vārtus neizdevās gūt nevienai no komandām un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:0. Gūtais punkts RFS komandai ļāva pacelties uz turnīra tabulas 6. vietu.