RFS otrā kauja pret FK Metta/Latvijas Universitāte

12:07 15. maijs, 2018

Vēl tikai piektdienas vakarā RFS ar skaistu uzvaru noslēdza SynotTip futbola Virslīgas pirmo apli, bet jau trešdien tiks uzsākts otrais aplis, kad Rīgas Hanzas vidusskolas sporta laukumā tiks aizvadīta cīņa pret FK Metta/Latvijas Universitāte.

Pirmajā savstarpējā spēlē šķietami visnotaļ drošo uzvaru gandrīz sabojāja Dzhamalutdinov gūtie vārti 80. minūtē no 11m soda sitiena atzīmes, kas rezultātu samazināja līdz minimumam un garantēja nervozu spēles galotni. Tajā spēlē tiesneša pieliktajā laikā jautājumus par uzvarētāju no dienas kārtības noņēma uz maiņu nākušais Uldriķis, raidot bumbu tukšos vārtos. Kā būs šoreiz?

Dambrauskas jau pirmajā kārtā nodemonstrēja spēju pielāgoties pretiniekiem, variējot ar sastāvu un dažādām taktikām. Lai gan pēdējās spēles tika aizvadītas spēlējot ar trīs centra aizsargiem, visticamāk atgriezīsimies pie četru aizsargu izkārtojuma. Kurš centra aizsargs būs "liekais"? Vai pirmās spēles vienam no varoņiem Savaļniekam atradīsies vieta pamatsastāvā? Arī FK Metta/Latvijas Universitāte sastāvā neizbēgami būs izmaiņas, jo nāksies iztikt bez reaktīvā Abbas Usman, kurš iepriekšējā spēlē nopelnīja sarkano kartīti.

Lūk, ko par šo spēli un pretinieku saka galvenais treneris Valdas Dambrauskas: "Pašlaik visa mūsu uzmanība ir veltīta spēlei ar FK Metta/Latvijas Universitāte. Labi, ka uzvarējām Liepāju, bet tā ir vēsture. Es domāju, ka komandā ikkatrs saprot, ka tas darbs, ko veicam treniņos atmaksājas un tikai tā mēs varam uzlabot savu spēli. Kad katrs komandā labi padara savu darbu, tad viss izdodas. Mums ir maz laika gatavoties šai spēlei, tāpēc ir svarīgi to izmantot efektīvi. Galvenā lieta ir atjaunoties un izstrādāt spēles plānu. Tāpat kā to darām pirms katra spēles, mēs analizējam arī Mettas spēli un izvēlamies veidu, kā spēlēt un piemeklējam spēlētājus ar vajadzīgajām īpašībām konkrētajai dienai, lai to izpildītu. Mettas spēle un paveiktais darbs laukumā uz mani atstājusi labu iespaidu. Es patiešām respektēju viņus. Tā ir ļoti jauna komanda, kura spēlē labu piespēļu futbolu un, kas ir visneticamākais, viņi nekad nekrīt panikā. Viņi zina, ko darīt laukumā un tas ir liels treneru korpusa sasniegums."

Vai RFS iesāks turnīra otro apli ar uzvaru? Dodies atbalstīt savējos! Tiekamies trešdien, 16. maijā plkst. 20:00 Rīgas Hanzas vidusskolas sporta laukumā!

Citi raksti