RFS otro apli iesāks pret šosezon jau pieveikto FK Spartaks Jūrmala

12:02 10. maijs, 2017

Pirmais Virslīgas aplis aizvadīts. Kādam tas pagājis uz patīkamākas nots, kādam ne tik ļoti…, bet nav laika kavēties atmiņās!

Otro apli RFS iesāks ar cīņu pret Spartaks Jūrmala, kuru sezonas pirmajā spēlē izdevās uzvarēt, Uldriķim nākot uz maiņu, īsā laikā gūstot divus vārtus. Interesanti, ka, atskaitot sitienus pa vārtu konstrukciju, RFS dominēja visos šīs spēles elementos. Neviens gan nevarēja paredzēt, ka atlikušajās sešās pirmā apļa spēlēs kopā izdosies gūt tikai divus vārtus. Vārtu gūšanas momentu realizācija arī rada līdz šim lielākās galvassāpes RFS trenerim Andrejam Kaļiņinam.

Kardināli atšķirīgs noskaņojums ir pretējā nometnē. FK Spartaks Jūrmala pēc piedzīvotā zaudējuma pirmajā spēlē, turpmākajās sešās pirmā apļa spēlēs guva trīspadsmit vārtus un zaudējuma rūgtumu tā arī nepiedzīvoja, otro apli sagaidot tabulas pirmajā vietā.

Iepriekšējā spēlē lielisku debiju RFS sastāvā Virslīgas ietvaros piedzīvoja Jānis Grīnbergs. Vai ar to būs pietiekami, lai iekļūtu sastāvā, kad diskvalifikāciju izcietis Aleksandrs Solovjovs? Kādas taktiskās viltības izdomās RFS treneru korpuss?

RFS vairs nav atkāpšanās ceļa! Jāpierāda, ka sezonas pirmais aplis, bija tikai sagadīšanās, un atkal jānostājas uz uzvaru takas. Kādēļ gan to nesākt pret jau uzvarēto Spartaks Jūrmala?!

Tiekamies 12. maijā plkst. 19.00 Kauguru vidusskolas laukumā!

Citi raksti