RFS pārliecinoša uzvara par FK Jelgava!

10:37 15. aprīlis, 2018

Kārtējā nedēļas nogale, kārtējie svētki, kārtējā SynotTip futbola Virslīgas spēle. Šoreiz 3. kārtas ietvaros RFS uzņems viesus no Vidzemes – FK Jelgava. Arī šoreiz abas komandas nelika sanākušajiem 400 līdzjutējiem vilties, gūstot trīs vārtus un nopelnot sešas dzeltenās kartītes.

Pēc zaudējuma FK Ventspils, FK Jelgava treneris Ravil Sabitov veica vairākas izmaiņas pamatsastāvā. Ja Lazdiņš spēli sāka uz rezervistu soliņa, tad Rafaļskis palika ārpus spēles pieteikuma. Savukārt RFS treneru korpuss pamatsastāvā veica tikai vienu izmaiņu, Kazačoka vietā laukumā sūtot Kļuškinu.

Līdz ar pirmajām minūtēm FK Jelgava nekautrējās attaisnot savu reputāciju un ar vairākiem asiem pārkāpumiem pārtrauca RFS uzbrukumus. Aizsteidzoties priekšā notikumiem, jāatzīmē, ka arī šajā spēlē, tāpat kā abās iepriekšējās šīs sezonas spēlēs FK Jelgava nopelnīja piecus brīdinājumus. RFS uzņēmās iniciatīvu, liekot FK Jelgava izmantot pretuzbrukumus. Viesi no Zemgales šādā spēlē jutās ērti un 13. minūtē Kurtišs no soda laukuma stūra uzreiz no gaisa skaisti sita pa vārtiem, bet nedaudz garām. 25. minūtē arī pirmā patiešām reālā vārtu gūšanas iespēja RFS, kad Savaļnieks ielauzās soda laukumā un piespēlēja Marusych uz vārtsarga laukuma robežas, kura sitienu pēc rikošeta no Olberkis atvairīja Krūmiņš. Pēc pāris minūtēm vēl viena iespēja Marusych, bet vārtus gūt neizdevās. Kas neizdevās Marusych, tas izdevās Dubram. 31. minūtē Krušatins bīstami nospēlēja pret Vachiberadzi un RFS kapteinis ar galvu noslēdza Shergelashvili centrējumu. 1-0. Pēc minūtes vēl viena iespēja RFS. Platonovs soda laukumā piespēlēja Marusych, kurš lieliski pacīnījās un bumba nonāca pie Kļuškina, bet viņa raidījumu Krūmiņš spēja atvairīt. Brīdi vēlāk iespēja Platonov, bet ne pārāk veiksmīgs pirmais pieskāriens pēc Marusych piespēles un tam sekojošais sitiens garām vārtiem. RFS turpināja uzbrukt un pirmā puslaika beigās vēl viena lieliska iespēja RFS baltkrievu leģionāram, bet Platonov sitiens no astoņiem metriem lidoja pāri vārtiem.

Otrais puslaiku FK Jelgava iesāka apņēmīgi un centās vairāk kontrolēt bumbu, kas spēles 52. minūtē noveda pie reālākās vārtu gūšanas iespējas, kad Siņeļņikovs no 25m sita apakšējā vārtu stūrī, bet bumba trāpīja pa vārtu stabu un atleca laukumā. Jelgava turpināja saglabāt iniciatīvu līdz 65. minūtei, kad tika pārkāpti noteikumi pret Kļuškinu. Savaļnieks centrēja, visaugstāk izleca uz maiņu nākušais Uldriķis un pēc viņa sitiena bumba trāpīja Marusych un ielidoja vārtos. 2-0. Spēles turpinājumā RFS pilnībā kontrolēja notikumus laukumā, izveidojot arī vairākas bīstamas vārtu gūšanas iespējas. Kļuškins neizmantoja divas lieliskas iespējas gūt vārtus, kad saņēmis bumbu soda laukumā, no apmēram vienpadsmit metriem nespēja trāpīt vārtu rāmī. Visbeidzot 90. minūtē Kļuškins beidzot realizēja savu iespēju. Uldriķis ar lielisku piespēli aizsūtīja Jaudzemu viens pret vienu ar Krūmiņu un neskatoties uz lielisko sitiena pozīciju, Jaudzems nepaskopojās un atdeva piespēli Kļuskinam, kuram atlika bumbu raidīt tukšos vārtos. 3-0.

RFS turpina perfekti, trijās spēlēs izcīnot trīs uzvaras, turklāt beidzot izdevies nosargāt savus vārtus neieņemtus. Nākamā iespēja izcīnīt trīs punktus būs nākamnedēļ, kad viesosimies pie FK Valmiera Glass ViA.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018