RFS pārliecinoši iekļūst Latvijas Kausa ceturtdaļfinālā!

15:34 8. jūlijs, 2018

Sestdien, Latvijas futbolam neierasti vēlā vakarā tika aizvadīta pēdējā Latvijas Kausa 1/8 kārtas spēle starp RFS un FK Limbaži. Lai gan nomināli RFS šajā spēlē skaitījās viesi, spēle notika Arkādijas stadionā. Oficiālā versija – komandas nespēja atrast abām piemērotāku spēles laiku kā 21:00 un, ņemot vērā, ka Limbažos nav stadiona apgaismojuma, tika panākts risinājums, spēli aizvadot Rīgā. Klīst arī runas, ka viens no iemesliem ir arī fakts, ka liela daļa no FK Limbaži spēlētājiem pašlaik piedalās XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos.

Kā jau varēja paredzēt, tad šajā spēlē RFS galvenais treneris Valdas Dambrauskas sākumsastāvā sūtīja tos, kas parasti spēlēja mazāk, kas gan tāpat bija vājš mierinājums pretiniekiem, ja tāpat vairāki no viņiem bija ar izlašu rūdījumu. Šī atšķirība meistarībā bija redzama jau ar pirmajām spēles minūtēm un jau astotajā minūtē tas sāka atainoties arī uz rezultāta tablo, kad precīzs bija Uldriķis. RFS negrasījās apstāties un puslaika turpinājumā pievienoja vēl septiņus vārtus un komandām ejot pārtraukumā rezultāta tablo vēstīja 8:0 RFS labā. Trīs no tiem Platonov rēķinā, divus pievienoja Uldriķis un Savaļnieks, savukārt vieni vārti Solovjova kontā.

Otrajā puslaikā nekas nemainījās un savu pirmo oficiālo spēli RFS sastāvā aizvadošais Grigorjevs pie bumbas tika vien pēc savu kolēģu piespēlēm. RFS guva vēl septiņus vārtus un uzvarēja ar rezultātu 15-0. Savus pirmos vārtus oficiālā spēlē RFS pirmajā komandā guva Toņiševs, ļoti skaistus vārtus ar tālsitienu guva Isajevs, vēl vienus pievienoja Jaudzems, savukārt hattrick sev nokārtoja Indrāns. Vēl vienu iespēju neizmantoja Savič, kurš spēles 85. minūtē cenšoties izpildīt 11 metru soda sitienu Panenka stilā, trāpīja pa vārtu pārliktni.

Līdz ar šo uzvaru, RFS iekļuva Latvijas kausa 1/4 finālā. Pretinieki starp 1/4 finālā iekļuvušajiem septiņiem Virslīgas un vienu 1. līgas klubu tiks noteikti izlozes kārtībā. Otrdien RFS dodas uz treniņnometni, kuras laikā tiks aizvadītās spēles pret FC Baltika Kaliningrad un FK Panevėžys. Nākamā RFS oficiālā spēle būs 22. jūlijā, kad Daugavas stadionā spēlēsim pret FK Metta/Latvijas Universitāte. Tiekamies stadionā!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018