RFS pārraksta vēsturi!

09:30 23. aprīlis, 2018

Svētdiena visus futbola mīļotājus sagaidīja ar ne pārāk siltu un visnotaļ vējainu laiku. Tas gan netraucēja 400 futbola mīļotājiem šos laikapstākļus atzīt par labu esam futbola baudīšanai klātienē un vairāki desmiti no tiem bija viesi no Rīgas. Aizsteidzoties notikumiem priekšā, jāatzīst, ka RFS fanu sektors bija patiešām augstā līmenī.

Salīdzinot ar iepriekšējām spēlēm, nopietnas sastāva izmaiņas nebija novērojamas. Ja mājinieku galvenais treneris pirmoreiz pamatsastāvā izlaida leģionārus Belevschi un Kniazev, tad viesu vienīgā izmaiņa bija Uldriķa sūtīšana laukumā Platonov vietā.

Pirmais puslaiks, kā to jau varēja gaidīt, iesākās ar nopietnu RFS pārsvaru bumbas kontroles ziņā, kas gan nekādu taustāmu labumu nenesa. Pēc nospēlētām divdesmit minūtēm arvien labāk laukumā sāka justies šīs sezonas Virslīgas jaunpienācēji un spēle izlīdzinājās. Bīstami momenti gan veidojās gaužām maz un, kad kādas komandas nonākšana iedzinējos šķita pavisam neloģiska, 36. minūtē Vachiberadze laukuma centrā labi pacīnījās un piespieda pretiniekus zaudēt bumbu. Tā no Fertova kājām nonāca pie Kļuškina, kurš nevilcinoties, no laukuma centra apļa raidīja bumbu pāri no vārtiem iznākušajam Arnavam. Tā arī pirmais puslaiks noslēdzās, 1-0 RFS labā.

Valdas Dambrauskas savu neapmierinātību ar komandas sniegumu nekautrējās izrādīt jau pirmajā puslaikā un spēles pārtraukumā šo ziņu nodeva arī spēlētājiem. Tā rezultātā otrajā puslaikā laukumā nāca jau pavisam cita komanda un astoņu minūšu laikā tika gūti trīs vārti. Vispirms Marusych pārtvēra pretinieku piespēli un mirkli vēlāk ar lielisku piespēli izvirzīja Uldriķi viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu. Pirmo sitienu Arnavs atvairīja, bet bumba atkal nonāca pie Uldriķa un rezultāts kļuva 2-0. Brīdi vēlāk Marusych, pēc saspēles ar Kļuškinu, nonācis tiešā soda laukuma tuvumā piespēlēja Uldriķim, kuram pēc vairākiem mēģinājumiem izdevās nogādāt bumbu Vachiberadze, kurš sita nekļūdīgi. Jau 3-0. Vēl pēc dažām minūtēm vēl viens vētrains RFS uzbrukums, kurš noslēdzās ar Savaļnieka centrējumu un Marusych vārtu guvumu. Tas viss astoņu minūšu laikā, bet RFS nemaz nedomāja apstāties. 5-0 panāca un otros vārtus spēlē guva Vachiberadze, kad Marusych saņēmis bumbu laukuma centrā, brīvi tika līdz soda laukumam, ielauzās tajā un piespēlēja pretī vārtiem esošajam Vachiberadze, kuram Arnavu pārspēt grūtības neradās. Turpinājumā RFS nedaudz nomierinājās un vārtu gūšanas iespējas bija krietni retāk, līdz 89. minūtē otros vārtus spēlē guva Kļuškins, kurš izmantoja elegantu Platonov piespēli no savas laukuma puses. 6-0.

Līdz ar šo uzvaru RFS turpina pārrakstīt vēsturi. Šī ir pārliecinošākā RFS uzvara Virslīgā un četras uzvaras pēc kārtas ir garākā RFS uzvaru sērija Virslīgā. Esmu pārliecināts, ka tas vēl nav viss un nākamā iespēja labot rekordus būs sestdien, kad RTU stadionā aizvadīsim cīņu pret iepriekšējās sezonas čempioniem FK Spartaks Jūrmala. Tiekamies stadionos

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati