RFS pārspēj valmieriešus un pietuvojas Virslīgas līderei Riga FC

22:25 28. jūlijs, 2019

Šodien, 28. jūlijā, RFS komanda aizvadīja Optibet Virslīgas 23. kārtas spēli, kur mājas stadionā uzņēma Valmieras Glass VIA. Ar Darko Lemajiča gūtajiem vāriem spēles 20. minūtē izrādījās pietiekami, lai baudītu uzvaras garšu.

Spēle abu komandu izpildījumā iesākās diezgan atklāti, katra no komandām centās pārņemt iniciatīvu savās rokās, tomēr panākumu spēles 20. minūtē izdevās gūt tieši RFS komandai. Pēc Vladislava Sorokina centrējuma Darko Lemajič izrādās pirmais pie bumbas un izklupienā raida bumbu vārtos! Darko pretinieku vārtus atkārtoti apdraudēja vēl divreiz, taču neveiksmīgi. Pēc spēles pirmajām 45. minūtēm, rezultāts uz tablo 1:0 par labu Rīgas futbola skolai.

Spēles otro puslaiku savās rokās pārņēma Valmieras Glass VIA komanda, kura vairrākkārtīgi centās apdraudēt Kaspara Ikstena sargātos vārtus, taču Kaspara spēle vārtos izrādījusies nepārspējama. Otrajā puslaikā RFS komandai nācās divreiz veikt piespiedu maiņas, vispirms uz maiņu devās vienīgo vārtu autors Darko Lemajič (64'), bet spēles 80 minūtē nomainīts tikta Roberts Savaļnieks. Par spēlētāju stāvokli informēsim jau tuvākajā laikā.

Valmierieši spēles 82. minūtē tika pie spēles bīstamākās epizodes, kad pēc centrējuma Tuluvasi Emanuela Arokodares centās raidīt bumbu zem vārtu pārliktņa, taču K. Ikstents izrādījās izveicīgāks un spēja atsargāt rīdzinieku vārtus neskartus.