RFS pēdējā kauja šajā sezonā!

10:35 9. novembris, 2018

SynotTip futbola Virslīgas sezona strauji tuvojas noslēgumam. Čempions ir zināms, tāpat kā pēdējās vietas ieguvējs un eirokausiem kvalificējušās komandas. Tas gan nenozīmē, ka čempionātā vairs nav risināmu jautājumu. Tādi ir arī RFS. Lai gan viss vairs nav atkarīgs tikai no pašiem, vēl joprojām ir izredzes čempionātu noslēgt ar iegūtu otro vietu un sudraba medaļām. Uzdevums gan nav viegls - jāuzvar FK Liepāja/Mogo un jācer uz FK Metta/ Latvijas Universitāte uzvaru pār FK Ventspils.

Sezonas otrā puse abas vienības aizvadījušas ar mainīgām sekmēm un skaistas uzvaras mijušās ar nepatīkamiem zaudējumiem, kā rezultātā FK Liepāja/Mogo šī spēle no turnīra tabulas viedokļa ir nenozīmīga un tā vairs nevar pakāpties augstāk par ceturto vietu. Vai tas atstās pozitīvu iespaidu uz vienības sniegumu, vai tieši pretēji? Savā starpā abas komandas šajā sezonā Virslīgas ietvaros tikušās trīs reizes. Pirmā tikšanās reize rezultējās ar, iespējams, vienu no aizraujošākajām spēlēm šajā sezonā, kad rezultatīvā spēlē ar pieci pret trīs pārāki izrādījās RFS. Nākamās tikšanās bija jau pēc tam, kad kurzemnieki nomainīja treneri un divās mazrezultatīvās spēlēs ar viens pret nulle pārāki izrādījās FK Liepāja/Mogo. Kā būs šoreiz? Vai RFS spēs “atslēgt” Gordon Young vadībā spēlējošās FK Liepāja/Mogo vārtus?

Viens no RFS galvenajiem spēkiem uzbrukumā šajā sezonā ir Marusych, kurš šosezon guvis jau četrpadsmit vārtus un ir rezultatīvākais spēlētājs visā līgā. Sezonas noslēgumā viņam aktīvi palīdzējis arī Savaļnieks, kurš pēdējās divās spēlēs guvis trīs vārtus. Kurš izcelsies šoreiz?

Daudz jautājumu vienai spēlei. Spēlei, kas var neatstāt iespaidu turnīra tabulā, bet dot pozitīvu grūdienu un piešķirt pozitīvas emocijas turnīra noslēgumā. Šīs emocijas var piešķirt arī līdzjutēji. Līdzjutēji, kuri šajā sezonā mūs lutinājuši un atbalstījuši gan vieglos, gan ne tik vieglos brīžos. Tiekamies sestdien 10.novembrī plkst. 14:00 NSB Arkādija stadionā! Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti