RFS piedzīvo sāpīgu zaudējumu Riga FC.

08:51 2. jūnijs, 2019

Jūnijs, sestdienas pievakare, saule, fanu gājiens, Optibet futbola Virslīga, tabulas līderu cīņa. Cīņa par līdera godu, cīņa par Rīgu – perfekti! RFS un Riga FC dueļiem ir potenciāls kļūt par nopietnu derbiju. Šoreiz abas vienības Optibet futbola Virslīgas 16. kārtas ietvaros tikās Skonto stadionā. Tā ir pirmā spēle, kopš zālāja maiņas

Mājinieki Riga FC pēc zaudējuma pēdējā spēlē pret FK Ventspils, sastāvā veica divas izmaiņas, Bopesu un Fjodorova vietā pamatsastāvā sūtot attiecīgi Panič un Višņakovu. Interesanti, ka joprojām pamatsastāvā neatrodas vieta Stuglim un Karašauskam. RFS pamatsastāvā pēc uzvaras pār BFC Daugavpils arī divas izmaiņas un spēli no pirmajām minūtēm Caleb un Bulvīša vietā sāka Sorokins un Isajevs.

Spēles sākums iezīmējās ar lielu nervozitāti un spriedzi, kas noveda pie vairākām neprecīzām piespēlēm un salīdzinoši vienkāršām kļūdām. Pēc pirmajām pāris minūtēm RFS pārņēma bumbas kontroli, bet pirmais bīstamais sitiens padevās mājiniekiem, kad spēles devītajā minūtē pēc Laizāna izpildīta stūra sitiena līdz bumbai aizsniedzās Černomordijs, bet tā lidoja garām Ikstena sargātajiem vārtiem. RFS turpināja spiest un 21. minūtē pēc Savaļnieka centrējuma bumbu soda laukumā uztvēra Kļuškins, bet Pētersons bija veiksmīgāks un viņu atbruņoja. 33. minūtē ceļgala traumas dēļ Isajeva vietā devās Bulvītis. RFS turpināja kontrolēt bumbu, bet reālu apdraudējumu Ozola sargātajiem vārtiem tā arī izveidot neizdevās un puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0-0.

Otrais puslaiks iesākās ar muļķīgu RFS kļūdu aizsardzībā un bumba pēc Ozola piespēles nonāca aiz aizsargu mugurām un viens pret vienu ar Ikstenu izskrēja Brisola, bet Ikstens šajā duelī izrādījās pārāks. RFS atbildēja ar Kouadio sitienu 53. minūtē garām vārtiem pēc Šimkovič centrējuma. 56. minūtē pēc Pētersona centrējuma vārtus neveiksmīgi apdraudēja Panič un minūti vēlāk RFS laukumā sūtīja savu “zelta puisēnu” Malec, savukārt Riga FC atbildēja ar Karašauska laišanu laukumā. 61. minūtē vēl viens sitiens ar galvu Brisola izpildījumā pēc Laizāna centrējuma, bet Ikstens bija savā vietā. 63. minūtē tika gūti arī pirmie vārti, kad pēc Brisolas piespēles no soda laukuma vidus precīzi sita Šarič. 1-0 Riga FC labā. RFS uzdevums vēl sarežģītāks kļuva 74. minūtē, kad otro dzelteno kartīti nopelnīja Solovjovs, atstājot RFS mazākumā. RFS turpināja vairāk kontrolēt bumbu, bet bīstamus momentus izveidot tā arī neizdevās. 89. minūtē kļūdās Bulvītis un viens pret vienu ar Ikstenu izskrien Laizāns. 2-0 Riga FC labā. Pēdējās minūtēs nopietnus draudus Riga FC vārtiem RFS izveidot tā arī neizdevās un spēle tā arī noslēdzās.