RFS piedzīvo zaudējumu pret FK Spartaks Jūrmala

20:00 30. aprīlis, 2016

Sestdien, 30. aprīlī, Kauguru vidusskolas laukumā RFS aizvadīja SynotTip futbola Virslīgas 6. kārtas spēli pret FK Spartaks Jūrmala, kas noslēdzās ar zaudējumu 0:2 (0:1).

Spēle tika uzsākta, aktīvi uzbrūkot abām komandām, taču ar vārtu guvumu vainagojās vien pirmā puslaika pašā izskaņā, kad par RFS vārtsargu G. Māliņu pārāks izrādījās A. Kiriļins (39’), izvirzot jūrmalniekus vadībā 1:0.

Otrajā puslaikā bumbas kontroli pārņēma RFS, taču nopietnu apdraudējumu pretinieku vārtiem neizdevās izveidot, un spēles 86. minūtē atkal pārāki izrādījās jūrmalnieki – J. Kazačoks palielināja rezultāta starpību un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:0 (1:0) Jūrmalas “Spartaks” par labu.

Nākošā SynotTip futbola Virslīgas spēle pradzēta 8. maijā plkts. 17:00, kad Kauguru vidusskolas laukumā uzņemsim FK Ventspils komandu.