RFS piedzīvo zaudējumu pret FK Spartaks Jūrmala

10:00 29. augusts, 2016

Turpinām rubriku "Galvenais RFS fans", jo mums ir svarīgas Jūsu domas. Pēc katras spēles gaidīsim Tavu komentāru Facebook vēstulē vai uz e-pastu . Interesantāko komentāru pulicēsim nākamajā dienā pēc spēles, un šodien publicējam pēcspēles komentāru no mūsu galvenā līdzjutēja Maksima Smoļaninova, kurš nav izlaidis nevienu mūsu spēli un atbalsta mūs, arī ne pašās vieglākajās minūtēs.

"Acīmredzot, mēs nebijām plānojuši ielaist ātrus vārtus (starp citu, trešo maču pēc kārtas ielaižam ar galvu), tāpēc, ka pēc tiem komanda no strupceļa stāvokļa tā arī netika laukā līdz pat puslaika beigām. Vienvārdsakot, līdz pārtraukumam bija nedzīvi. Tāpat kā iepriekšējā mačā, daudz cīņas un pūliņu, taču masa visās līnijās, neprecīzas piespēles, bet brīžiem vienkārši savstarpējas sapratnes trūkums. 

Diez vai futbolisti saņem gandarījumu no tādas spēles, nemaz nerunājot par skatītājiem.
Otrajā puslaikā mazliet atdzīvojāmies, bet nekas vairāk.
No tribīnēm tā arī nekļuva skaidrs, vai maz bija spēles plāns ar līderi, un kā to bija iecerējuši realizēt. Pagaidām ar lielām, Latvijas mēroga, komandām spēle nepavisam nav radoša, kopā ar nedrošību aizsardzības zonā.
Momenti nav slikti, lai arī reti, bet ir, taču pieviļ realizācija. Un nav pilnīgi nekāda labuma no retiem soda un stūra sitieniem – viss uz nekurieni.
Izskatās, ka komanda atrodas spēcīgā pakļautībā, varbūt spiež debitanta augstā 5. vieta, bet sava spēle ir pazudusi pavisam. Nav kopējas komandas kustības, kad bumba ir pie kāda no RFS spēlētājiem, partneri bieži vienkārši nezina, ko darīt, kur skriet atvērties, kā attīstīt uzbrukumu no pozīcijas, un ir liels skaits zaudējumu. Vienvārdsakot, divos mačos parādīja savu pavasara futbolu.
Šodien no personālijām nav ko izcelt, nospēlēja zemāk par savām iespējām – domāju neviens ar sevi nebija apmierināts.
Kā arī liek saausīties pavisam neliels komandas pastiprinājuma resurss mača gaitā. Nomaiņas nenostrādā kā nākas, kaut arī Diakvnišvili aktivitāte beigās noveda pie vārtiem, bet priekš neizšķirta viņa pūles izrādījās nepietiekamas.
Ceram, ka 2 nedēļu pārtraukums dos komandai lādiņu. Ir pie kā strādāt, pirmkārt, droši vien jāatrod spēles zīmējums. Mēs turpinām atbalstīt, gūt un sniegt pozitīvas un enerģijas pilnas emocijas."

Citi raksti