RFS piekāpjas FK Liepāja

07:41 26. jūnijs, 2019

Pirmās pēcsvētku dienas vakarā, Arkādijas stadionā, Optibet futbola Virslīgas 19. kārtas ietvaros RFS uzņēma FK Liepāja. Patīkamais laiks un gaidāmā intriga lika piepildīties Arkādijas stadionam visnotaļ strauji un ne visi varēja tikt pie kārotajām vietām.

Salīdzinot ar iepriekšējo spēli, RFS treneru korpuss veica tikai vienu izmaiņu un pēc diskvalifikācijas izciešanas laukumā līdz ar pirmo svilpi tika sūtīts Solovjovs, malā atstājot Vachiberadze. Savukārt FK Liepāja, neskatoties uz pārliecinošo uzvaru iepriekšējā spēlē veica divas izmaiņas, Jaunarāja- Janvāra un savainotā Ikaunieka vietā sūtot Toberu un Ivanovu.

Spēle iesākās ļoti piesardzīgi, bumbu vairāk kontrolējot viesiem. Bīstami momenti gan īsti neveidojās līdz 10. minūtei, kad tika gūti vārti. Šimkovič ar tālu piespēli pēc standartsituācijas izspēles atrada Malec, kurš nekļūdījās un sitot ar galvu raidīja bumbu viesu vārtos. 1-0 RFS labā. Pēc pāris minūtēm bumbai vēlreiz vajadzēja nokļūt Raļkeviča vārtos, bet pēc Savaļnieka sitiena teju tukšos vārtos, bumbu no līnijas izsita Ivanovs. 18. minūtē FK Liepāja panāca izlīdzinājumu. Asu piespēli gar vārtiem izpildīja Tobers, bumba trāpīja Bulvītim un ielidoja Ikstena sargātajos vārtos. 1-1. 30. minūtē lielisku izdevību neizmantoja RFS. Seto atbruņoja pretinieku netālu no liepājnieku soda laukuma un Kļuškins, ticis pie bumbas, pietuvojās soda laukumam, piespēlēja Savaļniekam, kura sitienu Raļkevičs spēja atvairīt. Pēc minūtes vēl viena standartsituācija un vēl viena iespēja RFS. Pēc Šimkovič centrējuma, Jagodinskis atbrīvojās no Ķigura skavām un sita pāri vārtiem. Nākamajā epizodē pie sitiena no vārtu priekšas tika arī Bulvītis, bet arī šoreiz rezultāts nemainījās. 41. minūtē pie bīstamas standartsituācijas atkal tika RFS, bet Šimkovič raidītā bumba no apmēram divdesmit diviem metriem lidoja nedaudz pāri vārtiem. Arī puslaika turpinājumā RFS kontrolēja bumbu un veidoja vairākus momentus, bet vārtus gūt tā arī neizdevās un pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta rezultāta.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem RFS uzbrukumiem. Vienā no tiem, ļoti tuvu vārtu guvumam bija Savaļnieks. Malec pārtvēra bumbu laukuma centrā, pēc īsas saspēles tā nonāca pie Savaļnieka, kurš ielauzās soda laukumā un sita, bet Raļkevičs šajā divcīņā bija pārāks. 53. minūtē pie labas standartsituācijas tika viesi, kad Solovjovs tikai ar pārkāpumu spēja apturēt lielā ātrumā skrienošo Dodo. Sekojošo piespēli soda laukumā gan RFS aizsargi meistarīgi “nolasīja”. 57. minūtē vēl viena iespēja Malec, kad pēc Šimkovič centrējuma viņš bija atstāts pilnīgi viens pret vārtiem. Diemžēl Malec sitiens ar galvu nebija precīzs. 67. minūtē beidzot sitienu izpildīja arī liepājnieki, bet Jurkovska raidītā bumba lidoja krietni pāri Ikstena sargātajiem vārtiem. 69. minūtē vēl viena iespēja RFS. Pēc Šimkovič izpildīja stūra sitienu uz tuvo stabu Solovjovam, kurš to pāradresēja tālāk un Kļuškinam pavisam nedaudz pietrūka, lai raidītu bumbu vārtos. 78. minūtē bīstams sitiens no soda laukuma robežas padevās Šimkovič, bet Raļkevičs slaidā lēcienā spēja bumbu atvairīt. 84. minūtē šķietami neloģiski RFS nonāca iedzinējos. FK Liepāja atjautīgi izspēlēja autu un Ķigurs, nonācis uz soda laukuma līnijas, piespēlēja soda laukuma vidū uz maiņu nākušajam Spataru, kurš ar galvu panāca 1-2 FK Liepāja labā. RFS turpināja uzbrukt un kompensācijas laikā sarīkoja īstu “asinspirti” viesu soda laukumā, īsā laika sprīdī sitienus izdarot Bulvītim, Siņeļnikovam un Malec, bet vārti tā arī netika gūti un spēle tā arī noslēdzās. 1-2 FK Liepāja labā.