RFS pieveic FK Ventspils Virslīgas Kausa ceturtdaļfinālā

13:07 10. marts, 2018

Līdz ar spēles sākumu apstiprinājās jau iepriekš izskanējusī versija, ka ne visi uz šo spēli ir ieradušies tajā spēcīgākajā sastāvā - FK Ventspils sastāvu principā var nosaukt par dublieru komandu. Tas solīja salīdzinoši “vieglu” spēli Dambrauska padotajiem, bet kā jau tas nereti gadās, tad “uz papīra” esošais pārsvars ne vienmēr materializējas laukumā un vēl jo vairāk – atspoguļojas rezultātā.

RFS jau ar pirmajām spēles minūtēm mērķtiecīgi metās uz priekšu, kas jaunajiem ventspilniekiem vieglas dienas nesolīja. Ja teritoriālais pārsvars un bumbas kontrole bez šaubām bija RFS rokās / kājās, tad ar šī pārsvara realizēšanu taustāmā labumā tik labi nevedās. Vēl vairāk, ja neņemam vērā pāris Kazačoka neizmantotās iespējas, tad RFS sastapās ar visai nopietnām grūtībām ar kvalitatīvu bumbas nogādāšanu pretinieku soda laukumā. Tā arī pirmais puslaiks noslēdzās ar visnotaļ blāvu RFS sniegumu uzbrukuma noslēdzošajā daļā.

Otrajā puslaikā RFS plaši mainīja sastāvu un abas komandas sāka spēlēt jūtami aktīvāk. Tas noveda pie pirmā FK Ventspils bīstamā momenta, kad 61. minūtē no distances tikai mazliet garām vārtu stabam sita Kokins. Savukārt 78. minūtē beidzot tika atklāts rezultāts, kad 1:0 RFS labā no paša nopelnītā 11m soda sitiena panāca uz maiņu nākušais pārbaudāmais spēlētājs. 83. minūtē par otro brīdinājumu no laukuma tika noraidīts FK Ventspils spēlētājs Robins Kokarītis un 88. minūtē RFS panāca 2:0 savā labā, kad centrējumu soda laukumā veiksmīgi noslēdza komandas kapteinis Kaspars Dubra. RFS neapstājās un devās uz priekšu, tiekot pie bīstamiem soda sitieniem, kurus diemžēl neizdevās realizēt un spēle tā arī noslēdzās 2:0 RFS labā.

Likmes aug un nākamā spēle būs Virslīgas kausa pusfināls, kad 16. martā RFS pretī stāsies FK Jelgava, kas aizraujošā spēlē pēcspēles soda sitienos pieveica FK Liepāja/Mogo. Tiekamies!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018