RFS pirmā apļa pēdējā spēlē tiksies ar FK Ventspils

06:29 23. aprīlis, 2019

Pirms dažām dienām krustojām šķēpus derbijā, tagad laiks pirmā apļa pēdējai spēlei pret ne mazāk nopietnu pretinieku – FK Ventspils. Klubs, kas ieņēmis vadošās pozīcijas Latvijā divdesmit gadu garumā. Šī vienlaikus būs arī pirmā RFS spēle šajā sezonā uz dabīgā zālāja seguma.

Interesanti, ka arī FK Ventspils savu iepriekšējo spēli aizvadīja pret Riga FC, atzīstot tās pārākumu ar rezultātu 0-2. Tas gan nenozīmē, ka RFS gaida viegla spēle. Savstarpējos dueļos pa visam neliels pārsvars mājiniekiem, bet statistika trešdien laukumā nedosies. Pirms sezonas daudzi izteica bažas par FK Ventspils vietējo spēlētāju pienesumu. Uz RFS pārnāca centra aizsargu duets, komandu pameta arī Rugins, Žuļevs un abi pamatvārtsargi. Lai gan labākas spēles mijās ar ne tik labām un sezonas sākumu par izdevušos diez vai var nosaukt, vismaz pagaidām vietējie spēlētāji vairāk vai mazāk ir attaisnojuši uz sevi liktās cerības.

RFS šajā spēlē nevarēs palīdzēt viens no komandas līderiem, diskvalificētais Šimkovič, bet ir arī pozitīvas ziņas. Atpakaļ ierindā ir cits potenciālais līderis Savaļnieks, diskvalifikāciju izcietis Bulvītis, atkal gatavs spēlēt ir iepriekšējās sezonas rezultatīvākais kluba spēlētājs Marusych un vārtu garšu sajutis Malec. Vai ar to pietiks, lai pirmo apli noslēgtu ar perfektu bilanci?

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: Šobrīd spēles nāk un iet ļoti strauji. Mums nav laika trenēties. Tikai spēlēt, atjaunoties, atpūsties, sastādīt spēles plānu un atkal spēlēt. Šoreiz došanās uz Ventspili būs liels izaicinājums, jo viņiem ir lielas priekšrocības spēlēt uz dabīgā zālāja, kamēr pārējās komandas vēl spēlē uz mākslīgajiem laukumiem. Mums vajadzēs pielāgoties ļoti ātri. Neatkarīgi no tā, kā FK Ventspils ir iesākusi šo sezonu, tā joprojām ir komanda, kurai jācīnās par visaugstākajām vietām līgā un viņu uzbrukuma potenciāls ir viens no vislabākajiem līgā. Mēs to apzināmies un mums ir jāsaglabā augsts koncentrācijas līmenis visas spēles garumā. Mūsu spēle lēnām uzlabojas, mums ir arvien labāka sapratne un mijiedarbība laukumā. Mēs ticam, ka varam spēlēt labāk, ienest vairāk enerģiju un intensitāti spēles laikā. FK Ventspils būs nākamais labais tests priekš mums, bet mēs būsim gatavi!

Tiekamies trešdien, 24. aprīlī plkst. 17.30 Ventspils Olimpiskā centra stadionā! Tu un Es par RFS!

Citi raksti