RFS pirmā spēle izbraukumā!

12:19 15. marts, 2019

Iepriekšējo nedēļu RFS noslēdza ar pirmo spēli Optibet futbola Virslīgā, mājās pieveicot FK Liepāja. Tagad kārta pirmajai izbraukuma spēlei, kad sestdien Kauguros RFS aizvadīs spēli pret FK Spartaks Jūrmala.

Šķiet, ka jūrmalnieki šajā sezonā ir Virslīgas tumšākais zirdziņš un tik daudz pārmaiņu salīdzinot ar iepriekšējo sezonu ne viena komanda nav piedzīvojusi, turklāt daļa pārmaiņu vēl ir tikai procesā. Pirmajā spēlē FK Spartaks ar 1-2 atzina FK Ventspils pārākumu un kā vienu no atziņām var minēt, ka kūrortpilsētas kluba uzbrukumā vismaz sezonas sākumā joprojām liela nozīme būs kluba ģenerāldirektora spējām. Savukārt RFS treneru korpusa prātus nodarbina jautājums par pamatsastāvu. Pirmajā spēlē tieši pēc spēlētāju maiņu izdarīšanas komandas spēle krietni uzlabojās.

Savstarpējo spēļu bilance pašlaik ir nedaudz par labu jūrmalniekiem, bet, jāatzīst, ka tas ir uz pirmās sezonas rēķina, kad Spartaks uzvarēja visās četrās savstarpējās Virslīgas spēlēs. Iepriekšējā sezonā klubi uzvaras dalīja uz pusēm un, kas interesanti, vienmēr uzvarēja viesi. Vai tā būs arī sestdien?

FK RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: Kā parasti sezona sastāv no treniņu cikliem starp divām spēlēm. Pašlaik visas mūsu domas ir par FK Spartaks Jūrmala un treniņos smagi strādājam, lai atrastu veidu, kā sestdien iegūt nākamos trīs punktus. Spartaks ir komanda, kura starpsezonā ir ļoti mainījusies. Jaunais treneris ir ienesis jaunas idejas komandas aizsardzības organizācijā un uzbrukumu veidošanā. Viņi spēlē ļoti kompaktu futbolu un ir grūti tādu pārspēt. Tāpēc mēs sagaidām ļoti smagu cīņu. Atmosfēra komandā ir ļoti pozitīva. Mēs tikām pie pirmās uzvaras, bet tajā pašā laikā saprotam, ka mums vajag uzlabot sniegumu daudzos aspektos, lai spēlētu tā, kā mēs to vēlamies. Ne viss gāja pēc mūsu plāna iepriekšējā spēlē, bet mēs saprotam, ka pati svarīgākā lieta sezonas sākumā ir parādīt mentālo noturību, pozitīvu enerģiju un vēlmi uzvarēt. Mums tas ir jāpārņem uz nākamo spēli un es ticu, ka rezultāts nekur neizpaliks.

Tiekamies sestdien, 16. martā plkst. 15.00 Kauguru vidusskolas stadionā! Tu un Es par RFS!

Citi raksti