RFS pret FK Liepāja/Mogo centīsies atgūt otro vietu turnīra tabulā

23:06 1. oktobris, 2018

Jau trešdien RFS ir iespēja reabilitēties par iepriekšējo spēļu neveiksmēm un SynotTip futbola Virslīgas pārceltajā 14. kārtas spēlē pieveicot FK Liepāja/Mogo atgriezties turnīra tabulas otrajā vietā. Uzdevums vienkāršs un reizē arī ļoti sarežģīts

Šī FK Liepāja/Mogo vairs nav tā komanda, kuru maijā viesos RFS skaistā cīņā viesos sakāva ar rezultātu 5-3. Tā vairs nav komanda, kurai pret TOP5 komandām uzvaru, neizšķirtu un zaudējumu attiecība ir 2-6-4. Tā ir komanda, kura, kopš trenera maiņas trijās spēlēs ir izcīnījusi septiņus punktus no deviņiem iespējamajiem ar vārtu attiecību 4-0. Turklāt vienīgie zaudētie punkti ir bezvārtu neizšķirts pret turnīra līderi un šī brīža neapšaubāmi “karstāko” Virslīgas klubu Riga FC. Kurzemnieki acīmredzami sakārtojuši savas aizsardzības rindas un audzējusi savu cīņassparu un raksturu. Būs karsti!

Interesanti, ka tikai viena spēle ar RFS dalību šajā sezonā ir noslēgusies neizšķirti, savukārt FK Liepāja/Mogo neizsķirti nospēlējusi visbiežāk no visām - veselas sešas reizes. Turpinot par pretinieku potenciālo spēku jāatgādina, ka pēdējā tikšanās reizē pirms nieka divām nedēļām RFS viesos atzina pretinieku pārākumu ar 0-1. Tas gan nebūt nenozīmē, ka Valdas Dambrauskas trenētie vīri jau izkāruši balto karogu un metīs plinti krūmos. Tieši pretēji. Neveiksmes pēdējās spēlēs komandu saliedējusi kā vēl nekad. Visi ir gatavi atdot sevi visu kopēja labuma vārdā. RFS treneru korpuss jau pierādījis, ka spēj pielāgoties un sagatavot dažādus taktiskus risinājumus atsevišķiem pretiniekiem. Tagad, kad pie jaunā trenera FK Liepāja/Mogo aizvadījusi jau trīs spēles, visticamāk būs gana, lai kārtīgi izpētītu pretinieku un izstrādātu savu pretspēli.

Tiekamies trešdien, 3. oktobrī plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā! Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti