RFS pret FK Spartaks Jūrmala centīsies pagarināt savu uzvaru sēriju!

12:12 23. augusts, 2018

Piektdienas vakarā visi tiekamies NSB Arkādija stadionā, kur SynotTip futbola Virslīgas 19. kārtas ietvaros RFS uzņems pēdējo divu sezonu Latvijas čempionus FK Spartaks Jūrmala. Šajā sezonā gan šīs kārtas viesiem neveicas tik labi un punkti vācas gausāk, kā kluba vadībai, spēlētājiem un atbalstītājiem gribētos. Ar RFS divās tikšanās reizēs punkti dalīti uz pusēm. Interesanti, ka abās reizēs uzvarēja viesi. Kā būs šoreiz?

RFS šoreiz nevarēs palīdzēt šosezon četras dzeltenās kartītes savākušie un līdz ar to diskvalificētie Isajevs un Marusych. Abi šajā sezonā spēlējuši pietiekami lielas lomas rezultātu sasniegšanā, lai treneriem nāktos nopietni palauzīt galvu, kā viņus pareizi aizstāt. Uz jautājuma zīmes varētu būt arī komandas kapteiņa Dubras dalība šajā spēlē, kurš spēlē pret Valmiera Glass ViA sajuta sāpes kājā. Arī FK Spartaks Jūrmala būs spiesta veikt izmaiņas sastāvā, jo viens no pamatsastāva aizsargiem Mārcis Ošs uz īres tiesībām pievienojies Neuchâtel Xamax FCS.

Sezona ir krietni pāri pusei. Šīs un atlikušās spēles nozīmi turnīrā ir grūti pārvērtēt. Uzvara šajā spēlē ļautu RFS saglabāt puslīdz komfortablu vadību turnīra tabulā, savukārt FK Spartaks Jūrmala trīs punkti ļautu saglabāt cerības uz godalgotas vietas izcīnīšanu sezonas beigās. Bezkompromisa cīņa garantēta. Tiekamies piektdien, 24. augustā plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā! Papildus futbolam būs daudz citu interesantu aktivitāšu un pārsteigumu, tāpēc noteikti apsveriet iespēju uz spēli ierasties agrāk. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Tiekamies stadionā!

Citi raksti