RFS pret Riga FC Lielajā sestdienā!

07:07 19. aprīlis, 2019

Lielā sestdiena kristiešu pasaulē tiek saukta arī par Kluso sestdienu. Optibet futbola Virslīgā šajā dienā klusums gan nav ieplānots. Tieši pretēji – septītās kārtas ietvaros RTU stadionā tiks izspēlēts pirmais šīs sezonas lielais Rīgas derbijs, kad RFS tiksies ar Riga FC.

Kāds varbūt smīkņās par vārdu derbijs lietošanu, bet spēlēs starp šiem klubiem ir viss, lai šādu terminu lietotu – saspringta cīņa, sarkanās kartītes, emocijas gan laukumā, gan ārpus tā. Neiztiek arī bez aizkulišu cīņām varas gaiteņos. Futbols visā tā krāšņumā. Atgriežoties pie cīņām un rezultātiem laukumā jāmin, ka pagājušajā sezonā abas vienības uzvaras dalīja uz pusēm. Ja sezonas pirmajā daļā RFS guva virsroku, tad otrajā pusē Riga FC atspēlējās. Vai šajā sezonā būs līdzīgi?

Sezonu abas vienības iesākušas līdzīgi. Parādītā spēle vēl ir tālu no vēlamās, bet punkti krājas, kas arī ir galvenais. Lieki teikt, ka abi Rīgas klubi pēc sešām aizvadītām kārtām ir turnīra tabulas augšgalā. Līdzības nav grūti sameklēt arī sastāvu ziņā un katrā komandā šo spēli nāksies izlaist pa vienam diskvalificētam spēlētājam. Riga FC nāksies iztikt bez Lemajič, savukārt RFS bez Bulvīša.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: “Spēles starp RFS un Riga FC vienmēr ir krāsainas un interesantas. Divas komandas no vienas pilsētas, kuras cīnās par tituliem. Tie, kuri sestdien atnāks uz stadionu, redzēs aizraujošu spēli. Mūsu gatavošanās šai spēlei neatšķiras no citām. Mēs smagi strādājam, lai uzlabotu savu spēli, stilu, saiknes un analizēja pretinieku meklējot veidus, kā izveidot plānu, lai uzvarētu. Esmu drošs, ka mūsu pretinieki dara tieši to pašu. Šī spēle būs līdzīga un viss izšķirsies mazās detaļas. Viens gudrs lēmums, viena kustība, viena kļūda var izšķirt iznākumu. Tāpēc mums jāpanāk mentāls stāvoklis, kad esam atbrīvoti un koncentrēti, agresīvi un zem kontroles vienlaikus. Šai spēlei nav nepieciešama papildus motivācija. Mēs būsim gatavi!”

Tiekamies sestdien, 20. aprīlī plkst. 16:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a. Ieeja bez maksas. Tu un es par RFS!

Citi raksti