RFS revanšējas un izcīna uzvaru pār FK Jelgava

20:00 14. maijs, 2016

Sestdien, 14. maijā, Arkādijas stadiona atklāšanas mačā RFS tikās ar FK Jelgava SynotTip futbola Virslīgas 8. kārtas ietvaros un izcīnīja uzvaru 1:0.

RFS pirmais SynotTip Virslīgas mačs Arkādijas stadionā notika lietus laikā un slapjā laukumā, kas nenoliedzami ietekmēja abu komandu sniegumu laukumā.

Atskatnot spēles sākuma signālam, pirmo uzbrukumu izveidot izdevās FK Jelgava vienībai, taču Germans Māliņš bija savā vietā. Pēc kā RFS izdevās izveidot asu pretuzbrukumu, kas vainagojās ar Raivja Andra Jurkovska precīzu raidījumu jelgavnieku vārtu stūrī (1:0).

Pēc vārtu guvuma RFS pārgāja aizsardzībā, taču jelgavnieki nopietnu apdraudējumu G. Māliņa sargātajiem vārtiem nespēja radīt. Īsi pirms puslaika beigu signāla R. Jurkovskim pēc Edgara Jermolajeva piespēles radās vēl viens labs vārtu gūšanas moments, taču savā vietā bija Jelgavas aizsargs V. Litvinskis, kas bloķēja Raivja sitienu.

Gluži kā pirmais, arī otrais puslaiks iesākās ar Jelgavas uzbrukumu, taču RFS pārliecinoši stāvēja aizsardzībā un vienīgo bīstamo momentu rīdzinieku vārtu priekšā Jelgavai izdevās izveidot vien otrā puslaika vidū, taču bumba lidoja pāri vārtiem. Šim uzbrukumam sekoja Ņikitas Ivanova ātrs izrāviens, apsteidzot divus FK Jelgava spēlētājus, taču I. Savčenko izdevās Ņikitu aizturēt.

Spēle noslēdzās ar minimālu RFS pārsvaru 1:0, kas nobīdīja FK Jelgava uz turnīra kopvērtējuma tabulas pirmspēdējo, 7. vietu, bet RFS pakāpās uz 4. vietu.

Nākamā SynotTip futbola Virslīgas spēle paredzēta 28. maijā Rīgas Hanzas viduskkolas laukumā pret FS Metta/LU.