RFS tiekas ar FK Ventspils cīņā par Virslīgas sudrabu.

09:19 3. novembris, 2018

Vienu svarīgāko spēli čempionātā RFS aizvadīja pagājušajā nedēļā. Šo svētdien gaidāma nākamā, kad SynotTip futbola Virslīgas divdesmit septītās kārtas ietvaros RFS Arkādijas stadionā uzņems FK Ventspils. Šajā spēlē var izšķirties sudraba medaļu liktenis (RFS uzvaras gadījumā nodrošinās sudraba medaļas). Abas komandas jau iepriekšējās sezonās aizvadīja vairākus ļoti principiālus dueļus. Zīmīgi, ka arī šajā sezonā panākumi ir dalīti uz pusēm. Trīs savstarpējās spēlēs pa vienai uzvarai katrai komandai un viena spēle noslēdzās bez uzvarētāja noskaidrošanas. Arī turnīra tabulā abas vienības šķir viens vienīgs punkts.

RFS pašlaik ir uzņēmis labu tempu un pēc neveiksmju joslas sekojusi trīs uzvaru sērija ar kopēju vārtu attiecību 11-0, savukārt FK Ventspils sezonas beigas nav pārāk izdevušās. Vispirms spēles beigās izlaista uzvara pār FK Spartaks Jūrmala, tad zaudējums Riga FC Latvijas Kausa finālā un visbeidzot neizšķirts pret Riga FC arī Virslīgā, kas pilnībā izdzēsa cerības uz titulu. Viesiem atšķirībā no RFS gaidāmi iztrūkumi arī sastāvā, jo diskvalifikācijas dēļ spēlē piedalīties nevarēs Latvijas izlasē debitējušais aizsargs Vadims Žuļevs, visticamāk savu vietu laukumā atdodot Tīdenbergam.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: “Šī spēle būs ļoti svarīga abām komandām. Uzvarētājs iegūs augstāka kaluma medaļas. Mēs vēlamies augt kā klubs un katra svarīga spēle dod mums šādu iespēju. Spēlēt svarīgā spēlē, kad esi zem spiediena, kur tu vari kaut ko uzvarēt ir liela privilēģija futbolā. Mēs vēlamies izmantot šo iespēju mācīties kā uzvarēt svarīgas spēles, mācīties, kā kontrolēt tās un atrast līderi sevī. Sezona tuvojas beigām un izšķiras dažas intrigas šajā čempionātā. Viena no tām būs svētdien Arkādijas stadionā. Izmantojot šo iespēju es vēlos uzaicināt visus cilvēkus, kuri ir ieinteresēti Latvijas futbolā atnākt uz šo spēli.”

Tiekamies svētdien 4.novembrī plkst. 14:00 NSB Arkādija stadionā! Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti