RFS tiksies ar BFC Daugavpils

10:58 26. maijs, 2019

Pēdējās spēles ātrāk aizmirst gribas ne tikai spēlētājiem, bet arī faniem un visiem RFS atbalstītājiem. Šo ne pārāk veiksmīgo sēriju aiz muguras atstāt būs iespēja jau pirmdien, kad RFS Optibet futbola Virslīgas 15. kārtas ietvaros savā laukumā uzņems BFC Daugavpils.

RFS turpina veidot momentus un kontrolēt bumbu, bet nekādi neizdodas gūt vārtus un pēdējās sešās spēlēs ne tikai nav izcīnīta neviena uzvara, bet arī gūti tikai divi vārti. Īstais laiks kaut ko mainīt! Lai gan pēdējās divās spēlēs BFC Daugavpils ir zaudējusi sešus vārtus, gūt vārtus pret Viktora Moroza trenētajām, aizsardzībā kompakti spēlējošajām komandām allaž bijis grūti. Pirmajā abu vienību savstarpējā spēlē RFS uzvarai pietika ar vieniem vārtiem. Kā būs šoreiz?

RFS pēc Kļuškina diskvalifikācijas izciešanas, šajā spēlē varēs piedalīties visi labākie, kas vēl vairāk sarežģīs treneru izvēli. Interesanti, ka nevienu minūti līdz šim RFS sastāvā nav izlaiduši tikai divi spēlētāji – Ikstens un Jagodinskis. BFC Daugavpils savukārt, līdzīgi kā iepriekšējā savstarpējā spēlē nāksies iztikt bez no RFS izīrētajiem Baloža un Toņiševa.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs pirms spēles: “Nākamā spēle jau klāt un šoreiz tiekamies ar BFC Daugavpils. Viņi labi iesāka sezonu, spēlējot labi organizētu futbolu, viņiem ir sava identitāte un taktiskais stils spēlējot ar pieciem spēlētājiem aizsardzībā. Komanda ir izsalkusi pierādīt, ko ir vērta. Pirmajā spēlē Daugavpilī viņi padarīja mūsu dzīvi ļoti grūtu un mēs nevaram gaidīt neko mazāku un vieglāku arī šoreiz. Mēs gatavojamies spēlei ar dubultu intensitāti un skatāmies uz priekšu, lai beigtu šo neveiksmīgo rezultātu sēriju. Mēs gribam parādīt sev un tiem, kuri atbalsta mūs, ka esam cīnītāji un komanda var pārvarēt vislielākos izaicinājumus. Un kā jau mēs zinām, kad mēs pārvaram šos izaicinājumus, mēs kļūstam vēl stiprāki gan kā komanda, gan individuāli, jo būsim atraduši veidu, kā to izdarīt.”

Tiekamies pirmdien, 27. maijā plkst. 19.00 NSB Arkādija laukumā. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

Citi raksti