RFS triumfē Virslīgas kausā!

10:28 26. marts, 2018

Virslīgas Kausa fināls starp RFS un FK Spartaks Jūrmala norisinājās vienā laikā ar vēl vairākiem zīmīgiem Latvijas futbola notikumiem, kas gan neliedza uz spēli ierasties paprāvam līdzjutēju pulkam. Lai gan abu komandu sastāvi ir nopietni paplucināti izlašu izsaukumu dēļ, laukumā iznākušie parūpējās par fināla cienīgu spēli.

Ar spēles pirmajām minūtēm bumbas kontroli savās rokās pārņēma RFS, neskatoties uz to, ka vidējā līnijā iztrūka trīs visnotaļ nozīmīgi spēlētāji – Kļuškins, Kazačoks un Indrāns. Izteikti bīstamu momentu gan nebija daudz un jau 11. minūtē FK Spartaks Jūrmala pierādīja, ka arī šosezon pretuzbrukumi būs viņu stiprā puse. Ošs ar tālu piespēli atrada Višņakovu, kurš pietuvojās soda laukumam un eleganti piespēlēja uz tālo stabu Vagančukam, kurš Grigorjevam neatstāja nekādas cerības. Divdesmit minūtes vēlāk Vagančuks izpildīja tālu diagonālo piespēli Višņakovam, kurš meistarīgi ar krūtīm uztverot bumbu tika priekšā Solovjovam, pēc brīža apspēlējot arī Grigorjevu, raidīja bumbu tukšos RFS vārtos. 0:2. RFS atbildēja ar Platonova soda sitienu pa pārliktni no 17 metriem un pirmais puslaiks tā arī noslēdzās.

Otrais puslaiks sākās ar vēl jūtamāku RFS ofensīvu, kas vainagojās ar vairākiem stūra sitieniem un divi no tiem beidzās ar vārtu guvumiem. Pirmos vārtus guva Platonov, kurš bija pirmais pie atlekušās bumbas pēc tam, kad Isajevs veiksmīgi par to pacīnījās. Savukārt rezultātu izlīdzināja pats Isajevs, kad pēc šķietami ne pārāk veiksmīgi izpildīta stūra sitiena bumba nonāca pie viena no pārbaudāmajiem spēlētājiem, kurš izdarīja centrējumu un Isajevam atlika tikai nedaudz pamainīt bumbas lidojuma virzienu, lai Ņerugals būtu bezspēcīgs. 2:2. Spēle turpinājās ar bezkompromisa cīņu, dzeltenajām kartītēm un nevienu vien vārtu gūšanas momentu. Vārti gan netika gūti un kausa ieguvēju nācās noskaidrot pēcspēles 11m sitienu sērijā.

Pirmajās četru sitienu sērijās pārāki izrādījās sitēji, vārtsargiem neatstājot ne mazākās cerības. Piektajā sitienu sērijā pie bumbas stājās Platonov un Ņerugals šajā divcīņā izrādījās pārāks, atvairot ne pārāk spēcīgi raidīto bumbu. Mirkli vēlāk Maleev neizmantoja iespēju panākt uzvaru, kad Grigorjevs lieliskā lēcienā atvairīja apakšējā stūrī raidīto bumbu. Sestajā sitienu sērijā Jaudzems sita precīzi, savukārt Smith kļūdījās raidot bumbu pa pārliktni un RFS svinēja uzvaru, noslēdzot pirmssezonas sagatavošanās posmu ar Virslīgas Kausa iegūšanu!

Nākamā reize, kad varēsim vērot RFS komandu darbībā būs jau SynotTip virslīgas ietvaros 1. aprīlī, kad tiksimies ar FK Metta/Latvijas Universitāte. Tiekamies stadionā!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018