RFS turpina ar viesizrādi Daugavpilī!

08:05 14. aprīlis, 2019

Jauna nedēļa, jauns pārbaudījums. Pirmdien RFS dosies savā garākajā izbraukumā Optibet futbola Virslīgas sestās kārtas ietvaros tiekoties ar līgas jaunpienācējiem BFC Daugavpils

BFC Daugavpils iepriekšējā sezonā vēl spēlēja 1. līgā, bet pēc salīdzinoši pārliecinoša triumfa izcīnīja tiesības startēt Optibet futbola Virslīgā. Saglabājuši savu uzbrukuma līderi un turnīra rezultatīvāko spēlētāju Vugar Askerov, starpsezonā BFC Daugavpils neiztika bez nopietniem pastiprinājumiem. Interesanti, ka tas nenotika bez RFS iesaistes. Šajā sezonā uz īres tiesībām BFC Daugavpils pārstāvēs RFS pārstāvji Toniševs un Balodis. Tiesa gan, šajā spēlē viņi nedrīkstēs piedalīties, ko nevar teikt par Alain Cedric Herve Kouadio, kurš iepriekšējā sezonā BFC Daugavpils sastāvā 1. līgā guva 26. vārtus. Šajā sezonā viņš jau aizstāv RFS krāsas un atzīmējies ar vārtu guvumu arī Virslīgā. Vai viņš būs rezultatīvs arī šajā spēlē? Šādā saspringtā grafikā liela nozīme būs rotācijai un sastāva dziļumam. Bulvītis atgriezās laukumā jau iepriekšējā kārtā, arvien gatavāki spēlēt ir traumas sadziedējušie Blagojevič un Siņeļņikovs, kas nozīmē, ka diezgan liela ir varbūtība, ka būs izmaiņas arī pamatsastāvā.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: “Gatavošanās nākamajai spēlei norit kā ierasts. Kad Tev ir tik noslogots grafiks, kā mums šobrīd, tad ritms ir ļoti vienkāršs: spēle, atkopšanās treniņš, brīvdiena, treniņš un video analīze un atkal kārtējā spēle. Galvenais ir saglabāt koncentrēšanos un uztvert katru spēli kā vissvarīgāko. BFC Daugavpils ir ļoti ambicioza komanda, viņi varbūt šajā līgā ir jauniņie, bet spēlē ar lielu enerģiju un emocijām. Patīkami redzēt, ka visām komandām Virslīgā ir savs spēles stils un tāds ir arī Daugavpilij. Viņu spēles sistēma ir ļoti pielāgota spēlētāju spējām. Viņiem ir ļoti organizēta spēle aizsardzībā izmantojot piecus aizsargus. Tāpēc jebkurai komandai nepieciešams īpaši sagatavoties, kārtīgi izanalizēt viņu spēli un tieši to arī mēs darām. Mums ir savs spēles plāns un ir ļoti svarīgi to izpildīt labi. Mums ir jāturpina strādāt pie savas spēles pilnveidošanas, attiecībām starp spēlētājiem un rezultāts atnāks pats no sevis.”

Tiekamies pirmdien, 15. martā plkst. 18:00 “Celtnieks” stadionā Daugavpilī! Tu un Es par RFS!

Citi raksti