RFS turpina perfekti - uzvara arī Rīgas derbijā!

10:06 9. aprīlis, 2018

Svētki turpinās! Šo svētdienu futbola draugi gaidīja ar patīkamu satraukumu, kā nekā gaidāms Rīgas derbijs. Notikumi laukumā un tam apkārt nelika vilties. Vasarīgs laiks, pilns stadions ar skatītājiem, gūti vārti, 11m soda sitieni, dzeltenās kartiņas – viss kas vajadzīgs!

Dambrauskas palika uzticīgs savai izvēlei pirmajā spēlē un vienīgo izmaiņu pieļaujot tikai uz soliņa, kur Ķirša vietu ieņēma Appiah. Savukārt, Riga FC treneri diskvalificētā Kārkliņa vietā, laukumā sūtīja Pētersonu.

Spēli labāk iesāka RFS un pirmo pusstundu praktiski kontrolēja notikumus laukumā. Riga FC gan spēlēja pietiekami uzmanīgi, tādējādi neļaujot pretiniekiem izveidot neko patiešām bīstamu. Vislabākā izdevība RFS radās pēc lieliska Kazačoka izrāviena pa laukuma malu, centrējums uz Platonov, kurš, pēc īsas saspēles ar Fertovu, pārcēla bumbu pāri no vārtiem iznākušajam Māliņam. Riga FC no vārtu zaudējuma paglāba Mickevičs, kurš spēja bumbu izsist no vārtu līnijas. Pie bumbas nonāca Fertovs , kurš centās apdraudēt vārtus, bet neprecīzi. 31. minūtē Kazačoks atzīmējās ar ne tik pozitīvām darbībām, kad neizsekoja Lemajič, kurš pēc stūra sitiena bija palicis viens tieši pretī vārtiem un savu iespēju izmantoja, ar galvu bumbu raidot vārtu stūrī. Pēc gūtajiem vārtiem Riga FC aktivizējās, pārņemot spēli savā kontrolē, tā arī neļaujot RFS neko izveidot un pirmais puslaiks tā arī noslēdzās 0-1.

Līdz ar otrā puslaika sākumu Dambrauskas veica dažus pārkārtojumus un Kazačoka vietā laukumā nāca Uldriķis. RFS sāka apņēmīgi, veļot uzbrukuma viļņus vienu pēc otra un jau pavisam drīz izdevās panākt izlīdzinājumu. Savaļnieks apspēlēja Kurakinu, ielauzās soda laukumā un pēc tam sekojošo sitienu ar roku neatļauti kavēja Riga FC serbu leģionārs Mario Maslac. No 11m atzīmes Marusych neatstāja Māliņam nekādas cerības. 1-1. RFS turpināja iesākto un 69. minūtē panāca 2-1, kad Shergelashvili centrējumu ar galvu bumbu raidot vārtos, noslēdza šosezon lieliski spēlējošais Savaļnieks. Riga FC ātri pārņēma iniciatīvu, sagādājot grūtus brīžus RFS aizsardzībai. Patiešām bīstami momenti gan neveidojās līdz spēles kompensācijas laikam, kad soda laukumā noteikumus pārkāpa Vachiberadze – 11m soda sitiens. Interesanti, ka Laizāns šoreiz to uzticēja igauņu leģionāram Vaštšuk. Neskatoties uz to, ka FK Jelgavas sastāvā Ikstenam pagalam neveicās ar 11m soda sitienu atvairīšanu, šoreiz kreisajā apakšējā stūrī lidojošo bumbu viņš spēja atvairīt. Uzvara un trīs punkti tabulā nopelnīti!

Divas uzvaras divās spēlēs ir lieliski, bet tas joprojām ir tikai pats ceļa sākums. Nākamā spēle jau sestdien, kad turpat RTU stadionā uzņemsim viesus no Zemgales – FK Jelgava. Tu un es par RFS!