RFS turpina Valmierā!

15:39 21. aprīlis, 2018

Nedēļas nogale ir klāt un līdz ar to, arī neiztrūkstošā SynotTip futbola Virslīga. Šoreiz Virslīgas līderi RFS eksaminēs šīs sezonas jaunpienācējus – FK Valmiera Glass ViA vienību.

Komandām šosezon ir krasi atšķirīgas sekmes. Ja RFS nav zaudējis nevienu punktu, tad FK Valmiera Glass ViA vēl pirmo punktu šajā sezonā nav nopelnījusi. Tas gan varētu radīt mānīgu priekšstatu. Domājams, ka pirms sezonas nevienam nebija šaubu, ka vidzemnieki nevienā spēlē nebūs favorītu lomā, bet jāatzīst, ka kalendārs līdz šim nav bijis no tiem vieglajiem un, ja punkti izcīnīti netika, tad parādītais sniegums vismaz atsevišķos spēles nogriežņos bija visnotaļ atzīstams. Ja šīsnedēļas laukuma saimnieki spēlēs tikpat atklāti, neiesēžoties aizsardzībā un nebaidīsies uzbrukt, tad mūs sagaida ļoti interesanta spēle. RFS, savukārt, jācenšas neatkārtot iepriekšējās sezonas scenāriju, kad pēc lieliska sezonas sākuma, spēlē pret jaunpienācējiem, tā arī neizdevās gūt vārtus.

RFS galvenā trenera V. Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: “Ļoti svarīgi saglabāt labo attieksmi gatavojoties spēlēm. Šonedēļ aizvadījām divas dubultreniņu sesijas, tāpat arī neiztikām bez videoanalīzes. Mēs vēlamies saglabāt izaugsmi mūsu spēlē visos aspektos un spēlētāji to arī saprot. Šajā nedēļā atkal trenējamies pilnā sastāvā, jo daži jaunie spēlētāji atgriezušies no pārbaudēm un tas nozīmē vēl lielāku konkurenci par vietu sastāvā. Visi spēlētāji ir gatavi, izņemot M. Savič, kuram ir krietni labāk, bet vēl nedēļu mums jāiztiek bez viņa. Par laukuma kvalitāti mēs nedomājam, jo nevaram to kontrolēt, bet pavisam citādi ir ar savu attieksmi un gatavošanos.”

Vai RFS izcīnīs ceturto uzvaru četrās spēlēs? Dodies atbalstīt savējos! Tiekamies svētdien, 22. aprīlī plkst. 13:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā.

 

Citi raksti