RFS turpina Valmierā!

19:55 18. augusts, 2018

Pie mums viss turpinās! SynotTip futbola Virslīgas 18. kārtas ietvaros, svētdien RFS viesosies pie Valmiera Glass ViA.

Ceturtā tikšanās šajā sezonā, otrā tikšanās divu nedēļu laikā, trīs uzvaras trijās cīņās ar vārtu attiecību 13:0. Šāda ir RFS un FK Valmiera Glass ViA bilance. Tā ir statistika, bet, kā jau mēs to zinām, tad tā var būt maldīga. Tikai pēdējā tikšanās reizē Latvijas Kausa izcīņā tika gūti salīdzinoši ātri vārti un tikai retais pēc pirmā puslaika šaubījās par spēles uzvarētāju. Abās pirmajās spēlēs, lai gan spēles galarezultāts bija visai liels, izšķirošais pārsvars tika iegūts vien spēles otrajā daļā. RFS par labu runā arī fakts, ka pēc diskvalifikācijas izciešanas atgriezīsies Vachiberadze un Kļuškins. Tam pievienojot Dubras spēļu ritma atgūšanu, RFS neapšaubāmi būs pāra favorīts, bet kā spēle noslēgsies, to uzzināsim tikai svētdienas pievakarē.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: "Nekad nav viegli spēlēt ar vienu komandu otro reizi divās nedēļās. Neskatoties uz viņu pozīciju līgā, viņi spēlē futbolu, kontrolē bumbu un turpina būt pozitīvi noskaņoti. Mēs virzāmies no spēles uz spēli gatavojoties katram pretiniekam. Mēs katru dienu trenējamies ar vienu domu – uzlabot komandas spēli, uzlabot sapratni savā starpā un veicināt saikņu veidošanos vienam ar otru. Šī nedēļa nav izņēmums. Mēs ticam, ka ieguldītais darbs mums atmaksāsies spēles laikā svētdien."

Tiekamies svētdien, 19. augustā plkst. 16:00 Vidzemes Olimpiskā centra stadionā. Arī šoreiz RFS fanu klubs organizē autobusu, lai kopīgi dotos uz spēli. Pievienojies un atbalsti savējos! Sīkāka informācija Facebook lapā @rfsfans.

Citi raksti