RFS un FK Jelgava duelis jau šo svētdien!

11:20 13. jūlijs, 2017

Pirms nedaudz vairāk kā mēneša, RFS un FK Jelgava ar savstarpēju dueli noslēdza Virslīgas pirmā apļa spēles. Šonedēļ ir pienācis laiks likt punktu otrajam aplim un šoreiz komandas tiksies Zemgales Olimpiskā centra laukumā Jelgavā. Pirmajā tikšanās reizē pārāka izrādījās komanda no Zemgales. Kā būs šoreiz?

Pirms pirmās šīs sezonas savstarpējās spēles gaisā virmoja runas par iespējamo trenera maiņu. Virslīgā pa šo laiku ir risinājušās daudzas peripetijas, bet RFS galvenā trenera nomaiņa nav bijusi viena no tām. Lai gan pozīcija tabulā nav būtiski uzlabojusies, noskaņojums ir nesalīdzināmi labāks.

Interesanti, ka tiksies komandas, kuras līdz šim veiksmīgi izvairījušās no neizšķirtiem. Jelgavai viens neizšķirts vienpadsmit spēlēs, RFS – neviens. Ja ticam statistikai, tad neizšķirts šajā spēlē nebūs, kas savukārt nozīmē, ka pilnīgi noteikti kāda komanda gūs vārtus.

Arī spēlētājiem šajā spēlē ir ko pierādīt. Spēli acīmredzot nāksies izlaist Gintam Freimanim un viņa vietā visticamāk spēlēs nu jau bijušais RFS spēlētājs Endijs Šlampe. Tāpat būs interesanti pavērot uz ko, stiprākā komandā, šogad ir spējīgs Verners Apiņš. Jelgavai netrūkst arī papildinājumu starp leģionāriem. Savukārt RFS sastāvā būs iespēja redzēt Beļģijas augstākajā līgā un Latvijas izlasē uzspēlējušo Alekseja Višņakova brāli Eduardu. Viņa prasmes noteikti dos iespēju RFS treneru korpusam variēt ar taktiku un sastāvu.

Tiekamies 16. jūlijā plkst. 17.00 Zemgales Olimpiskā centra stadionā Jelgavā! Nāc un atbalsti savējos!

Citi raksti