RFS un FK Ventpils ceturtā tikšanās jau ceturtdien!

09:54 21. jūnijs, 2017

SynotTip futbola Virslīgas 13. kārtas ietvaros RFS ceturtdien, 22. jūnijā, Arkādijas stadionā tiksies ar FK Ventspils. Sezona vēl nav pusē, bet šī jau ir ceturtā komandu tikšanās šajā sezonā. Divas reizes ar rezultātu 1:0 pārāki izrādījās ventspilnieki, bet viena spēle noslēdzās neizšķirti. Sīksta spēle gaidāma arī šoreiz.

Abas komandas dod priekšroku dominēšanai bumbas kontrolē, kas gala rezultātā gan nav vainagojies ar īpaši augstu rezultativitāti (11 gūti vārti 12 spēlēs katrai). Arī tabulā komandas ir līdzās. Ja RFS virslīgas otrais aplis ir salīdzinoši veiksmīgs un piecās spēlēs iegūti deviņi punkti, tad FK Ventspils otrajā aplī ir iekrājis tikai piecus. Kura komanda papildinās tik ļoti nepieciešamo punktu krājumu un pakāpsies turnīra tabulā? Šķiet, ka neizšķirts būtu izdevīgs rezultāts tikai konkurentiem, tādēļ komandas laukumā dosies ar vienu domu – uzvarēt!

FK Ventspils rezultatīvākais spēlētājs Aiyegun Tosin pēdējo reizi vārtus guva pirms teju diviem mēnešiem, kad SynotTip futbola Virslīgas sestās kārtas ietvaros sarūgtināja tieši RFS vārtsargu Germanu Māliņu. Arī RFS rezultatīvākais vārtu guvējs Roberts Uldriķis nav iesitis jau trīs spēles pēc kārtas. Jāatzīst, ka savus “vārtu kontus” pēdējās spēlēs ir atvēruši Kozlovs, Kovel un Ulimbaševs, kas ļauj uz lietām raudzīties kaut nedaudz optimistiski.

Interesanti, ka FK Ventspils treneru korpuss vairāk vai mazāk pieturas pie viena taktiskā zīmējuma, turklāt, izmantojot Latvijā maz iecienīto shēmu ar trim centra aizsargiem, savukārt būtiski izmainot sākumsastāvus. RFS sezonas otrajā pusē uzticas mazākam spēlētāju lokam, savukārt taktiku maina itin bieži. Kura pieeja šajā spēlē izrādīsies veiksmīgāka? Jāņem vērā arī tas, ka tuvojas eirokausu spēles un Ashworth Paul Anthony nāksies parūpēties par šo domu izdzīšanu no spēlētāju prātiem.

Tiekamies Arkādijas stadionā 22. jūnijā plkst. 17.30 un atbalstīsim savējos! Biļetes jau pieejamas Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā.

Citi raksti