RFS un FK Ventspils otrā tikšanās jau šo svētdien!

11:30 29. aprīlis, 2017

Jau šosvētdien gaidāma otrā no trim cīņām nedēļas laikā starp RFS un FK Ventspils komandām. Šoreiz Latvijas virslīgas ietvaros. Kas gaidāms šoreiz?

Īsti futbola svētki! Futbols atgriežas uz dabīgajiem laukumiem pirmo reizi šosezon. Kura komanda spēs labāk pielāgoties? Turklāt jāņem vērā, ka RFS komandai nav bijusi iespēja gatavoties uz dabīgā zālāja laukumiem šosezon. Diezgan triviāla iemesla dēļ - Rīgā gluži vienkārši pašlaik neviens šāds laukums nav pieejams.

Pirms iepriekšējās cīņas FK Ventspils treneris nomainīja deviņus pamatsastāva spēlētājus. Pilnīgi droši varam prognozēt, ka izmaiņas būs arī šoreiz. Ar ko atbildēs Andrejs Kaļinins un RFS? Iepriekšējā mačā tikai uz maiņu laukumā nāca trīs potenciālie pamatsastāva spēlētāji. Tas deva rezultātu! Līdz ar maiņām, spēle tika būtiski pastiprināta un tas rezultējās arī ar vārtu guvumu. Pēc spēles preses konferencē Kaļiņins izteicās, ka neatbalsta spēlētāju nosēdināšanu rezervē pēc vienas neveiksmīgas spēles vai epizodes. Vai tas nozīmē, ka V. Sorokins arī šoreiz būs pamatsastāvā? Tāpat atklāts paliek jautājums par taktisko zīmējumu. Pirmajā spēlē iemēģinātais 4-3-3 deva iespēju regulāri izdarīt spiedienu uz pretinieku aizsardzību, nereti liekot spēlēt ar pieciem spēlētājiem aizsardzības līnijā, kas savukārt ierobežoja FK Ventspils iespējas uzbrukumā. Vai FK Ventspils treneris Ashworth Paul Anthony atteiksies no šajā sezonā tik iemīļotās taktikas ar trīs nominālajiem centra aizsargiem? Vai RFS sastāvā atkal vārtus gūs “karstais” Roberts Uldriķis?

Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem atbildes sniegs pati spēle! Tiekamies Ventspils Olimpiskā centra laukumā 30. aprīlī plkst. 16.00.

Citi raksti