RFS uzņem FK Jelgava!

07:44 29. marts, 2019

Pirmais izlašu pārtraukums ir noslēdzies. Ilgi varam diskutēt par to cik veiksmīgs, vai neveiksmīgs tas bijis, bet tagad laiks atgriezties pie Optibet futbola Virslīgas. RFS trešajā kārtā uzņems viesus no Zemgales - FK Jelgava.

Virslīgā aizvadītas tikai divas kārtas un reti kurš varētu apgalvot, ka viņam ir pilnīgi skaidri spēku samēri. Pagājušajā sezonā savstarpējos dueļos RFS pilnībā dominēja, uzvarot četrās no četrām reizēm ar vārtu attiecību 10:0. Starpsezonā abas komandas piedzīvojušas būtiskas sastāva izmaiņas un zīmīgi, ka pēdējā savstarpējā spēlē vārtus guva Indrāns, kurš šosezon pārstāv jelgavnieku krāsas. Lielāku skaidrību par spēku samēriem nevieš arī pirmās spēles šajā gadā. Ja skatāmies pēc rezultātiem, tad ir iegūti trīs punkti no sešiem pret RFS seši no sešiem. Tajā pašā laikā, piedzīvots minimāls zaudējums pret čempioniem un pārspēti pagājušās sezonas sudraba medaļas īpašnieki FK Ventspils.

Arī sastāvi joprojām vēl nav nostabilizējušies un, ja FK Jelgava otrajā spēlē veica četras izmaiņas sākumsastāvā, tad RFS aprobežojās ar pāris izmaiņām. Varam būt droši, ka izmaiņas būs arī šoreiz. Izmaiņu un interesantu risinājumu netrūkst arī taktiskajos zīmējumos, ko iepriekšējā spēlē pret FK Spartaks Jūrmala spilgti nodemonstrēja RFS. Ko RFS treneru korpuss būs sagatavojis jelgavniekiem?

Tiekamies sestdien, 30. martā plkst. 15:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a. Ieeja bez maksas. Tu un es par RFS!

Citi raksti