RFS uzņems Valmiera Glass Via

06:25 21. maijs, 2019

Piecās spēlēs gūti divi vārti un uzvaras prieks tā arī nav izjusts. Par spožu sēriju to nenosauksi, bet RFS ir gatavs to mainīt! Šāda iespēja būs jau trešdien, kad savā laukumā tiks uzņemta Valmiera Glass ViA.

Savstarpējo spēļu bilance varētu liecināt, ka šis būs “viegls darbiņš”. Piecas uzvaras, piecās spēlēs ar vārtu attiecību 19:2. Arī šīs sezonas ievadā izcīnīta visnotaļ pārliecinoša uzvara ar 2-0. Šeit gan vietā atcerēties, ka līdzīga bilance pret šo klubu vismaz pēdējo pāris sezonu kontekstā ir lielai daļai no pašlaik Virslīgā spēlējošajiem klubiem, bet tas nav traucējis vidzemniekiem nopelnīt astoņpadsmit punktus vienpadsmit spēlēs un turnīra tabulā atrasties godpilnajā trešajā vietā. Arī pēdējo spēļu statistika liek ar pietāti raudzīties uz nākamo pretinieku. Uzvaras pār Riga FC un FK Metta, neizšķirts pret FK Ventspils un vienīgi zaudējums pret BFC Daugavpils būtu uzskatāms par “neveiksmi”. Pārliecinoši.

Potenciālo sākumsastāvu prognozēšana šajā spēlē varētu nebūt pateicīgs darbiņš, jo RFS treneri pēdējās spēlēs daudz eksperimentējuši, meklējot īsto sastāvu, kas varētu regulāri gūt vārtus un atnest uzvaras. Skaidrs ir vienīgi tas, ka iespēju robežās lielāks spēles laiks tiks kreatīvajam Savaļniekam un, ka šoreiz diskvalifikācijas dēļ nāksies iztikt bez stabilā pamatsastāva spēlētāja Kļuškina. Zaudējumi ir arī pretējā nometnē un šo spēli diskvalifikācijas dēļ nāksies izlaist šīs sezonas pamatsastāva aizsargam no Brazīlijas - Leonardo Silva Lelis.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: “Trešdien mēs spēlēsim pret vienu no aizraujošākajām komandām Virslīgā. Valmiera Glass ViA ir ļoti ambicioza komanda, kuras spēles stils patiešām atšķiras no citām komandām. Viņi ir ļoti agresīvi, mēģina spēlēt modernu, ātru un intensitātes pilnu futbolu. Pēc mūsu pēdējās spēles mums bija daži treniņi, lai sakārtotu savu spēli. Vissvarīgākā lieta ir atjaunoties no fiziskās un psiholoģiskās slodzes. Pēdējo spēli ir grūti “norīt”, bet mums ir jābūt profesionāļiem un jāatstāj tas aiz muguras pēc iespējas ātrāk. Jauna spēle ir jauns stāsts un mēs nedrīkstam ļaut pagātnei to ietekmēt. Mēs gaidām trešdienas vakaru, lai pierādītu, ka pēdējie rezultāti ir neveiksme un parādītu sniegumu un rezultātu, kādu mēs visi vēlamies sagaidīt. Un tā ir uzvara.”

Tiekamies piektdien, 22. maijā plkst. 19:45 NSB Arkādija stadionā! Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Pievienojies un atbalsti savējos! Tu un Es par RFS!

 

Citi raksti