RFS viesosies pie sīkstās FK Jelgava!

09:48 26. maijs, 2018

Latvijas futbola cilvēku prāti pēdējās dienās īpaši izteikti nodarbināti saistībā ar izlasi, bet vēl pirms izlašu pārtraukuma, SynotTip futbola Virslīgā tiks aizvadīta desmitā kārta. RFS šajā kārtā viesosies pie sīkstās FK Jelgava.

Abās komandās starpsezonā tika veiktas nopietnas izmaiņas. Vienā komandā vairāk domājot par finansiālajām iespējām, otrā – par sastāva pastiprināšanu. Tas atstājis iespaidu arī uz komandu atrašanos turnīra tabulā. Jelgavai pirmajā aplī klājies pa visam grūti un, ja nebūtu rezultatīvā spēle pret vidzemniekiem, tad aina būtu pavisam bēdīga. Pamazām savus “augļus” sāk nest arī FK Jelgavas piekoptā asā spēle. Arī šajā spēlē diskvalifikācijas dēļ mājiniekiem nāksies iztikt bez viena no saviem spēlētājiem. Šoreiz ārpus pieteikuma paliks Helvijs Staļģis.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: “Ieskaitot spēli Virslīgas kausa pusfinālā, pret FK Jelgava esam šogad aizvadījuši divas spēles. Abas šīs spēles bija ļoti sarežģītas. FK Jelgava ir cīnītāju komanda un viņi cīnās par katru bumbu. Tā ir fiziski ļoti labi sagatavota un labi organizēta komanda. Mūs atkal gaida grūta spēle, turklāt šoreiz spēlēsim viņu laukumā. Atslēgas brīdis šādās spēlēs ir sagatavošanās. Mums ir jābūt plānam, kā apspēlēt pretinieku un pacietīgi to izmantot spēlē. Tas ir tieši tas, ko cenšamies darīt treniņos katru dienu.”

Kāpēc gan futbola baudīšanu un savas komandas atbalstīšanu neapvienot ar Jelgavas pilsētas svētku apmeklējumu? Tiekamies svētdien, 27. maijā plkst. 17:00 Zemgales Olimpiskā centra stadionā Jelgavā.

Citi raksti